Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda zarażonych #8 (Infected Swarm #8) | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Ósma w kolejności misja z gatunku Horda Zarażonych (Infected Swarm) w kampanii fabularnej They Are Billions wprowadza znaczące zmiany. Podczas niej walczyć będziesz wyłącznie z Harpiami, przeciwnikami, których dobrze poznać można było podczas misji Gniazdo Harpii (The Nest of the Harpy). W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Gniazdo Harpii (The Nest of the Harpy)

Cele misji:

  1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
  2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Podczas tej misji warto zainwestować w dodatkowe Zasieki. - Horda zarażonych #8 (Infected Swarm #8) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Podczas tej misji warto zainwestować w dodatkowe Zasieki.
  1. Do pokonania będzie tutaj aż 2,000 Harpii - wrogowie Ci znacząco różnią się od poprzednich i warto obrać tutaj trochę odmienna taktykę.
  2. Wrogowie nadciągać będą z czterech stron - z północy, wschodu i wzdłuż dwóch ścieżek od południa.
  3. Jest tutaj cała masa przeszkód terenowych i zwężeń, które wykorzystać można do obrony na swoją korzyść.
  4. Rozpocznij etap od ustawienia linii działek Osa (Wasp) tak, by zabezpieczyć wszystkie strony z wyjątkiem zachodniej, z której nie przybędą wrogowie. Następnie za działkami ustaw 2 rzędy Żołnierzy.
  5. Zostaw sobie 500-800 Punktów Imperium i wykorzystaj je, by rozstawić liczne Zasieki (Stakes Trap). Wykorzystaj ukształtowanie terenu na swoją korzyść - pełno tutaj zwężeń i kamieni, pośród których da się ustawić Zasieki. Warto ustawić je także w 2-3 rzędach przed działkami Osa - spowolni to dodatkowo Harpie.

Porady

Zasieki spowolnią wrogów na tyle, że nie zdążą oni dobiec do linii obrony. - Horda zarażonych #8 (Infected Swarm #8) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Zasieki spowolnią wrogów na tyle, że nie zdążą oni dobiec do linii obrony.

Na koniec przedstawiamy listę porad związanych z tą wymagającą misją, mianowicie:

  1. Nie myśl nawet o rekrutacji Zwiadowczyń (Ranger) czy Snajperów (Sniper). Te pierwsze posiadają gorsze statystyki ofensywne od Żołnierzy, z kolei Snajperzy strzelają za wolno, by być w stanie radzić sobie z pędzącymi jak błyskawica Harpiami.
  2. Podczas tej misji warto wydać dodatkowe Punkty Imperium na większą ilość Zasieków. Te świetnie sprawdzają się przeciwko Harpion, zmniejszając ich szybkość ruchu i pozwalając Twoim jednostkom na rozprawienie się z nimi.
  3. Jeśli któraś strona sobie nie radzi, wyślij tam dodatkowe oddziały. Jeśli z kolei Harpiom udało się gdzieś przebić, wycofaj tamtejsze oddziały w stronę budynku na środku mapy by zyskać trochę przestrzeni.