Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda zarażonych #14 | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Czternasta i zarazem przedostatnia w grze They Are Billions misja z gatunku Horda Zarażonych (Infected Swarm). Do pokonania tutaj będzie jedynie 20 jednostek, będą to jednak same Zainfekowane Olbrzymy (Infected Giant). W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Pustkowie Olbrzymów (The Wasteland of the Giants)

Cele misji:

 1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
 2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Jeśli coś wygląda głupio, ale działa, to znaczy, że nie jest głupie - wersja They Are Billions - Horda zarażonych #14 | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry

Jeśli coś wygląda głupio, ale działa, to znaczy, że nie jest głupie - wersja They Are Billions.

 1. Z uwagi na to, z kim przyjdzie Ci tutaj walczyć, zamiast umocnień najlepiej sprawdzi się armia składająca się wyłącznie z Żołnierzy (Soldier). Są oni tani w rekrutacji, a dodatkowo wytrzymają do kilku ataków olbrzyma.
 2. Wykorzystaj większość Punktów Imperium, by rozstawić Żołnierzy. Tych powinno być w granicach 400. Pozostałe punkty wykorzystaj, by ustawić kilka rzędów Zasieków (Stakes Trap) bądź Drutu Kolczastego (Wire Fence Trap) przy każdym wejściu. Spowolni to trochę olbrzymów, dając Ci czas na reakcję.
 3. Przy każdym wejściu ustaw też 5-6 Zwiadowczyń (Ranger). Ich celem będzie odwracanie uwagi olbrzymów, by kupić sobie dodatkowy czas.
 4. Gdy rozpocznie się misja, poczekaj na informację, z której strony nadciągną wrogowie. Gdy na mini-mapie pojawi się ikonka, skieruj tam całą armię. Wykorzystaj 1-2 Zwiadowczynie, by odciągnąć olbrzymy na bok, by Żołnierze byli w stanie dotrzeć na miejsce.
 5. Rozkazuj Żołnierzom atakować jeden cel - w ten sposób olbrzym zginie w ciągu kilku sekund. Gdy wybijesz wrogów, najpewniej na mapie pojawią się kolejni. Wykorzystaj Zwiadowczynie, by spowolnić ruch olbrzymów i wyślij tam Żołnierzy.
 6. Powtarzaj cały proces do momentu, aż wybijesz wszystkich wrogów i ukończysz misję.

Porady

Rozkazuj Żołnierzom atakować pojedynczy cel - w ten sposób olbrzymy będą padać szybciej. - Horda zarażonych #14 | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Rozkazuj Żołnierzom atakować pojedynczy cel - w ten sposób olbrzymy będą padać szybciej.

Na koniec garść porad związanych z tą Hordą Zarażonych, mianowicie:

 1. Nie warto wykorzystywać innych jednostek do walki podczas tej misji. Snajperzy ginąć będą od jednego ciosu, w dodatku ataki olbrzymów mają "rozprysk", wiec ginąć będzie po kilka jednostek na raz. Dodatkowo, Snajperzy są bardzo powolni, przez co mogą nie dotrzeć do innej strony na czas.
 2. Klasyczne umocnienia - działka Osa (Wasp), z Żołnierzami i Snajperami za nimi - mogą się tutaj sprawdzić, jednak opisany sposób jest znacznie skuteczniejszy. Olbrzymy są w stanie niszczyć nawet 2-3 działka jednocześnie po 3 atakach, umocnienia więc szybko padną.
 3. Dla ułatwienia sobie zadania możesz wyszkolić więcej Zwiadowczyń, by dłużej być w stanie odciągać uwagę wrogów.