Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zombie i rodzaje zombie w They Are Billions | Poradnik dla początkujących They Are Billions, solucja, poradnik

Twórcy zadbali o to, żeby zombie były dla nas utrudnieniem. Na mapie może być nawet 20 tysięcy umarlaków. Ich siła i częstotliwość pojawiania się zależne są od poziomu zainfekowania, a nie od trudności gry. Możesz wybierać z 5 poziomów zainfekowania. Zacząć najlepiej będzie na najłatwiejszym. Zobaczysz ile zombie może kręcić się koło murów i nauczysz się z nimi walczyć.

Rodzaje zombie

Zombie w tej grze dzielą się na 3 rodzaje:

  1. Zwykłe - idą zazwyczaj dużą grupą, nie zadają dużych obrażeń, również wiele nie potrzeba, aby ich zabić. Czasami stoją samotnie na pustych terenach.
1 - Zombie i rodzaje zombie w They Are Billions | Poradnik dla początkujących - They Are Billions - Poradnik Do Gry
  1. Tanki - to największe zombie w grze. Nie zadają dużych obrażeń, ale potrzebujesz wiele amunicji, aby ich zabić. Pojawiają się wraz z falą zwykłych zombie. Utrudniają tym zabicie słabszych jednostek, ponieważ często cały ogień trzeba skupić na nich.
2 - Zombie i rodzaje zombie w They Are Billions | Poradnik dla początkujących - They Are Billions - Poradnik Do Gry
  1. Biegacze - są szybcy, zaatakują twojego żołnierza bez uprzedzenia. Informują cię również o tym jak duża będzie kolejna horda i jak szybko pojawi się przy twojej koloni. Im więcej biegaczy wokół, tym więcej wojsk przygotuj.
Na mapie możesz spotkać wioski Zombie - Zombie i rodzaje zombie w They Are Billions | Poradnik dla początkujących - They Are Billions - Poradnik Do Gry

Wioski Zombie

Na mapie możesz spotkać wioski Zombie. Składają się one z wielu budynków, w każdym z nich jest duża grupa zombie. Jeśli zobaczysz taką na początkowym etapie gry staraj się obudować ją murami.

Jeśli rozpoczniesz walkę z wioską przed przygotowaniem swojej kolonii prawdopodobnie skończy się to twoją śmiercią. Z wioski wyskoczy na ciebie chmara zombie i szybko zaatakują twoich wojowników. Aby pokonać Wioskę Zombie musisz stworzyć ok 50 łuczników i 20 żołnierzy. Część z nich musi atakować budynki, a pozostali zombie wyskakujące z wioski. Jeśli twoi wojownicy będą umierać szybko twórz nowych. Za zniszczenie wioski dostaniesz surowce albo pieniądze.

3 - Zombie i rodzaje zombie w They Are Billions | Poradnik dla początkujących - They Are Billions - Poradnik Do Gry