Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda zarażonych #9 (Infected Swarm #9) | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Dziewiąta już w kolejności misja z gatunku Horda Zarażonych (Infected Swarm) w kampanii fabularnej They Are Billions i zarazem wprowadzająca nowinkę - grubasów. Podczas tego etapu przyjdzie Ci zmierzyć się z regularnymi zarażonymi, jak i z grubasami (Chubby), wielkimi mutantami, których udało Ci się spotkać podczas innych misji. Etap ten odblokowuje się ukończeniu misji Gniazdo Harpii (The Nest of the Harpy). W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Gniazdo Harpii (The Nest of the Harpy)

Cele misji:

 1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
 2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Jednostki Lucyferów znacząco ułatwiają tą misję. - Horda zarażonych #9 (Infected Swarm #9) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Jednostki Lucyferów znacząco ułatwiają tą misję.
 1. Możliwość rekrutacji jednostek Lucyferów (Lucifer) znacząco ułatwia ukończenie tej misji. Poradnik ten zakłada, iż masz dostęp do tych właśnie oddziałów.
 2. Wrogowie nadciągną tutaj z 5 kierunków - z góry, z lewej strony, dwoma ścieżkami z dołu i od strony prawej. Armia nadciągająca z południowego zachodu będzie najliczniejsza - warto ustawić tam najwięcej jednostek.
 3. Na wylocie każdej ze ścieżek ustaw Lucyferów tak, by zablokowali oni większość przejścia. Jeśli przejście ma 3 kratki szerokości, 2 takie jednostki powinny wystarczyć, przy przejściu na 5 kratek 4 Lucyferów wystarczy.
 4. Za linią Lucyferów ustaw 1-2 rzędy Żołnierzy (Soldier) a za nimi 1 rząd Snajperów. Stosunek Żołnierzy do Snajperów podczas tego etapu powinien wynieść mniej więcej 3:2 (na 50 Żołnierzy warto mieć 32-35 Snajperów).
 5. Za pozostałe Punkty Imperium (200-300) ustaw Zasieki (Stakes Trap). Warto ustawić je jednak 3-4 kratki od Lucyferów, gdyż ich ogień niszczył będzie te struktury.
 6. Po rozpoczęciu misji kliknij na Snajperów i Żołnierzy i ustaw ich priorytet prowadzenia ognia na "najsilniejszych wrogów". Dzięki temu namierzać będą oni w pierwszej kolejności grubasów (Chubby), zamiast zwykłych "biegaczy", z którymi świetnie poradzi sobie Lucyfer.

Porady

Jednostki Lucyferów świetnie sprawdzą się przeciwko słabym wrogom, Snajperzy i Żołnierze z kolei uporają się z grubasami. - Horda zarażonych #9 (Infected Swarm #9) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Jednostki Lucyferów świetnie sprawdzą się przeciwko słabym wrogom, Snajperzy i Żołnierze z kolei uporają się z grubasami.

Na koniec garść porad, które ułatwią ukończenie tego etapu, mianowicie:

 1. Obecność Lucyferów nie jest tutaj konieczna, jednak znacznie ułatwiają oni tą misję. Jednostki te przydają się także podczas innych misji kampanii, warto je więc odblokować. Jeśli nie masz ich w tym momencie, warto zająć się innymi misjami i wrócić tutaj, jak uzyskasz do nich dostęp.
 2. Snajperzy są tutaj koniecznością - bez nich ciężko będzie Ci załatwić grubasów (Chubby), a jeśli uda im się dotrzeć do umocnień, bardzo szybko się przez nie przebiją z uwagi na swoje obrażenia. 4-6 Snajperów z każdej strony powinno załatwić problem tych przeciwników, dobrze będą sobie także radzić z bardziej opancerzonymi biegaczami.
 3. Ustawiając Zasieki pamiętaj, by nie były one ulokowane ani zbyt blisko - by nie zostały zniszczone przez ogień Lucyferów - ani zbyt daleko - by wrogowie nie rozpoczęli regeneracji punktów zdrowia zanim dobiegną do Twoich jednostek.