Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda Zarażonych #2 (Infected Swarm #2) | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Druga w kolejności w grze They Are Billions misja z grupy Horda Zarażonych (Infected Swarm), podczas której celem gracza jest przetrwać. Misja ulokowana jest na wschód od Łąki Myśliwych (The Hunter's Meadow)). Rozpocznij ją po ukończeniu poprzedniego etapu tego typu, na południe od Rozdroży (The Crossroads). W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Rozdroża (The Crossroads)

Cele misji:

 1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
 2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Warto rozstawić kilka barykad w wąskich przejściach, które ograniczą ruch wroga. - Horda Zarażonych #2 (Infected Swarm #2) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Warto rozstawić kilka barykad w wąskich przejściach, które ograniczą ruch wroga.
 1. Przebieg misji nie różni się od tego w poprzednim etapie - musisz obronić budynek ulokowany w centrum mapy (Outpost), wybijając wszystkich wrogów i rozstawiając uprzednio jednostki za Punkty Imperium.
 2. Do pokonania jest tutaj mniej wrogów, bo 600, jednak są to sami "biegacze" - wrogowie, którzy poruszają się znacznie szybciej.
 3. Rozstaw 4 Zwiadowczynie (Ranger) w dwóch punktach mapy - po 2 np. na południowym i wschodnim krańcu mapy. Resztę punktów wykorzystaj do ustawienia Żołnierzy (Soldier) dookoła budynku, który masz bronić, na koniec wykorzystaj 40-60 punktów na ustawienie kilku barykad w wąskich przejściach (np. między drzewami). Wszystko pokazane jest na powyższym obrazku.
 4. Po odpaleniu misji, wykorzystaj ustawione na obrzeżach Zwiadowczynie, by odciągać uwagę wrogów. Jeśli nie jesteś w stanie "być w kilku miejscach na raz", wykorzystaj opcję aktywnej pauzy (spacja), by planować rozkazy. Dzięki odciąganiu uwagi, na środek mapy nie zlecą się od razu wszyscy wrogowie.
 5. Ustaw Żołnierzy tak, by odpowiednio reagować na działania wrogich jednostek - jeśli z którejś strony napływa ich więcej, wyślij tam więcej Żołnierzy, ściągając ich ze strony, gdzie wrogów jest mniej. Cały czas też odciągaj wrogów przy pomocy Zwiadowczyń.
 6. Gdy ilość wrogów spadnie do 1/3 (~200), wybij pozostałe jednostki, by zakończyć misję.

Porady

Wykorzystaj Zwiadowczynie, by odciągnąć część wrogów od środka mapy. - Horda Zarażonych #2 (Infected Swarm #2) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Wykorzystaj Zwiadowczynie, by odciągnąć część wrogów od środka mapy.
 • Warto rozpocząć tą misję posiadając 1150 Punktów Imperium - uda Ci się je zdobyć wykonując wszystkie misje z tego poradnika poprzedzające ten etap.
 • Wrogów do wybicia jest tutaj mniej, są jednak znacznie bardziej mobilni, a przez to stanowią większe zagrożenie - wykorzystanie Zwiadowczyń do odciągania ich uwagi jest wiec bardzo wskazane, choć nie obligatoryjne.
 • Warto poświęcić 40-60 punktów na ustawienie kilku barier w wąskich przejściach - opóźni to przemarsz wrogich jednostek, dając Twoim Żołnierzom kilkanaście dodatkowych sekund.