Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda Zarażonych #3 (Infected Swarm #3) | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Trzecia według kolejności tego poradnika misja z grupy Horda Zarażonych (Infected Swarm) w grze They Are Billions), podczas której Twoim celem będzie przetrwać. Misja ulokowana jest na zachód od Wąskiego Szlaku (The Narrow Pass) i jest najtrudniejszą z dotychczasowych misji w grze. Możesz rozpocząć ją po ukończeniu poprzedniego etapu tego typu, bądź wrócić do niej później, po ukończeniu kilku dodatkowych misji i zebraniu większej ilości Punktów Imperium. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Rozdroża (The Crossroads)

Cele misji:

  1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
  2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Rozdziel dostępne punkty po połowie i wykorzystaj je, do utworzenia linii obrony. - Horda Zarażonych #3 (Infected Swarm #3) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Rozdziel dostępne punkty po połowie i wykorzystaj je, do utworzenia linii obrony.
  1. Standardowo, do ochrony będzie tutaj budynek w centrum mapy (Outpost), wrogowie zaś nadciągać będą z północy i południa.
  2. Rozdziel dostępne punkty po połowie i ustaw 2-3 rzędy barykad przy północnym i południowym przejściu. Następnie wykorzystaj pozostałe punkty do rekrutacji Żołnierzy (Soldier) i ustaw ich za barykadami.
  3. Po rozpoczęciu misji monitoruj stan barykad - gdy te się rozpadną i wrogowie zaczną atakować Twoje jednostki, wycofuj je za szereg, gdy tylko ich poziom zdrowia spadnie poniżej 1/3.
  4. Jeśli którejś ze stron uda się pokonać wszystkich wrogów, skieruj pozostałych przy życiu Żołnierzy na drugą linię obrony.

Porady

Na koniec garść porad związanych z tym trudnym wyzwaniem, mianowicie:

  1. Mimo, że do bazy prowadzą tylko dwa szlaki, jest to piekielnie trudne wyzwanie - każdy z 600 zarażonych wrogów to "biegacz", przez co przeciwnicy szybko się "piętrzą". Kluczem do sukcesu tutaj jest ustawienie 2-3 rzędów barykad, które na chwilę powstrzymają natarcie wrogów.
  2. Misję da się ukończyć posiadając niewiele ponad 1000 Punktów Imperium, jeśli jednak masz z tym problem to możesz wykonać kilka dodatkowych misji i wrócić tutaj z większą pulą punktów do rozdysponowania.
  3. Zwiadowczynie (Ranger) kompletnie się tutaj nie sprawdzają - w ataku (i przede wszystkim wytrzymałości) Żołnierze biją je na głowę, a w przejściach jest za mało miejsca, by wykorzystać je do odciągania uwagi wrogów.