Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 03 - Łąka Myśliwych | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Łąka Myśliwych (The Hunter's Meadow) to kolejna misja kampanii w They Are Billions. Jest to jedna z lżejszych misji trybu fabularnego - cel misji jest prosty, na mapie nie ma dużej ilości zainfekowanych, nie pojawią się także hordy. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z misją Łąka Myśliwych.

Przebieg misji

Jak większość misji kampanii, Łąkę Myśliwych rozpocznij od oczyszczenia okolicy dookoła bazy. - Misja 03 - Łąka Myśliwych | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Jak większość misji kampanii, Łąkę Myśliwych rozpocznij od oczyszczenia okolicy dookoła bazy.

Sposób odblokowania: misja odblokowuje się po ukończeniu Ukryta Dolina (The Hidden Valley).

Cele misji:

  1. Populacja kolonii: 600.
  2. Specjalne właściwości mapy: Żyzna ziemia - +30% do produkcji żywności przez Chatkę Myśliwego (Hunter's Cottage) i Farmy.

Tak jak w misji Ukryta Dolina, rozpoczynasz etap z głównym budynkiem i małym oddziałem Zwiadowczyń (Ranger). Ustaw 3 Namioty (Tent) i rozpocznij rekonesans dookoła miejsca startowego, eliminując pojedynczych wrogów. Gdy otrzymasz złoto, ustaw dwie Chatki Myśliwych przy drzewach obok miejsca startowego, poczekaj na 300 złota i ustaw Tartak (Sawmill), a za pozostałe złoto ustaw kilka dodatkowych Namiotów. Cały czas oczyszczaj też okolicę z wrogów.

Zacznij od rozbudowy bazy na południowy zachód, w stronę złoża kamieni. - Misja 03 - Łąka Myśliwych | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Zacznij od rozbudowy bazy na południowy zachód, w stronę złoża kamieni.

Gdy otrzymasz nową dostawę złota, ustaw Wieżę Tesla (Tesla Tower) na południowy zachód od miejsca startowego, w stronę ulokowanych tam kamieni. Gdy wieża zostanie wybudowana, ustaw tam Kamieniołom (Quarry) i dobuduj kilka Namiotów. Pod koniec 2 dnia warto ustawić Zwiadowczynie na krańcach bazy - powoli pełzać będą tam nieumarli. Ustaw kolejną Wieżę Tesla na południowy wschód, przy drzewach, a następnie wybuduj tam kolejną Chatkę Myśliwego i Tartak.

Mimo, iż nie pojawiają się tutaj hordy, warto otoczyć bazę murem. - Misja 03 - Łąka Myśliwych | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Mimo, iż nie pojawiają się tutaj hordy, warto otoczyć bazę murem.

Warto teraz obwarować bazę przy pomocy murów, ustawiając co kilkanaście kratek bramę i wieżę. Gdy uzbierasz odpowiednią ilość kamieni, ustaw Centrum Żołnierzy (Soldier's Center) i rozpocznij szkolenie nowych oddziałów, cały czas obsadzając wieże dookoła bazy. Gdy dookoła bazy powstanie już mur, stwórz niewielki oddział Zwiadowczyń i rozpocznij ekspansję, by pozyskać więcej pożywienia i cały czas ustawiaj Namioty - wszak Twoim celem jest uzyskanie populacji kolonii na poziomie 600. Gdy dobijesz do tej wartości, misja zakończy się powodzeniem.

Ukończenie tej misji odblokuje kolejną - Fabryka Broni (Weapon's Factory).

Porady

Oto porady, o których warto pamiętać podczas misji Łąka Myśliwych:

  1. Nie ma tutaj ataków wrogich hord, nie trzeba więc tworzyć dwurzędowych murów wypchanych wojskiem.
  2. Jednakże, pamiętaj, iż cały czas atakowany będziesz przez pojedynczych nieumarłych - warto otoczyć całą bazę murem, by uniemożliwić wrogowi wdarcie się do środka. Pamiętaj - jeden zainfekowany dom to kilku dodatkowych nieumarłych, a to szybko może rozwinąć się do rozmiarów, których nie opanujesz.

Twoim celem jest tutaj uzyskać populację na poziomie 600 - nie musisz przy tym wybijać wszystkich wrogów na mapie.