Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Keira Metz | Listy zadań w Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Keira Metz

  • Polowanie na czarownicę (Hunting a Witch) - Zadanie rozpocznie się automatycznie po zakończeniu questu Nilfgaardzki łącznik (The Nilfgaardian Connection) z głównego wątku fabularnego.
  • Po omacku (Wandering in the Dark) - Zadanie rozpoczniesz podczas rozmowy z Keirą Metz w ramach zadania Polowanie na czarownice (Hunting a Witch). Przed udaniem się na miejsce spotkania upewnij się, że masz przynajmniej 6-7 poziom doświadczenia. Questu nie będziesz mógł przerwać w połowie.
  • Magiczny kaganek (Magic Lamp) - Zadanie możesz przyjąć pod sam koniec wykonywania questa Po omacku (Wandering in the Dark). Uwaga! Jego przyjęcie lub nie ma wpływ na romans Geralta z Keirą.
  • Zaproszenie od Keiry Metz (An Invitation from Keira Metz) - Zadanie to otrzymasz od Keiry gdy już znajdziecie Magiczny Kaganek (Magic Lamp).
  • Mysia wieża (A Towerful of Mice) - Porozmawiaj z Keirą Metz w jej chatce (M4,1). Pomóż jej rozwiązać zagadkę Mysiej Wieży.
  • Przyjacielska przysługa (A Favor for a Friend)- Zadanie to otrzymasz od Keiry Metz po zakończeniu questa Mysia Wieża (A Towerful of Mice), ale tylko wtedy gdy zgodzisz się wyświadczyć kolejną przysługę. Po wykonaniu zadania wróć do Keiry i zgódź się na zmianę ubrania i wyrusz z nią konno do miejsca, gdzie czeka na was kolacja. W tym momencie możesz doprowadzić do sytuacji, w której czarodziejka i Geralt prześpią się ze sobą. Uwaga! Jeśli się na to zdecydujesz, pogorszeniu ulegną twoje stosunku z Triss orz Yennefer.
  • Dla dobra nauki (For the Advancement of Learning) - Zadanie to automatycznie otrzymasz po kolacji z poprzedniego questu. Geralt musi wyruszyć do Kłomnicy żeby ustalić dlaczego Keira się tam wybrała. Na miejscu czeka go ważna decyzja.