Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Henry Cavill and Anya Chalotra | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Serialowy Wiedźmin od Netfliksa odbił się szerokim echem po całym świecie. W dużym stopniu wpłynęło to też na popularność Wiedźmina 3 Dziki Gon - liczba graczy znacząco wzrosła, a w sieci zaczęły pojawiać się modyfikacje wzorowane na serialu.

Jednym z przykładów jest mod Henry Cavill and Anya Chalotra zmieniający wygląd Geralta i Yennefer - teraz przypominają oni postacie z serialu - Henry Cavill and Anya Chalotra | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Jednym z przykładów jest mod Henry Cavill and Anya Chalotra zmieniający wygląd Geralta i Yennefer - teraz przypominają oni postacie z serialu. W przypadku Geralta zmiana dotyczy również wizerunku po zażyciu zbyt dużej ilości mikstur.

GROSZA DAJ WIEDŹMINOWI

Wspominając produkcję Netfliksa, nie można zapomnieć o serialowym przeboju Jaskra. Modyfikacja Toss A Coin To Your Witcher sprawi, że w menu głównym usłyszymy popularną balladę.

Instalacja

Pobierz modyfikację z naszych serwerów FTP.

Zawartość pobranego archiwum umieść w folderze "mods" znajdującym się w głównym katalogu z zainstalowaną grą Wiedźmin 3 Dziki Gon.