Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odblokowanie kodów | Kody (cheaty) do Wiedźmina 3 | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Kody (cheaty) do Wiedźmina 3

Odblokowanie kodów

Uwaga! Korzystanie z przedstawionych poniżej kodów (cheatów) może zablokować dostęp do niektórych osiągnięć gry. W skrajnych przypadkach może to też doprowadzić do popsucia balansu gry czy uniemożliwić ukończenie niektórych zadań. Bardzo wskazane jest w rezultacie wcześniejsze wykonanie kopii bezpieczeństwa wszystkich aktualnych zapisów stanu gry.

Odblokowanie konsoli debugowej do wpisywania kodów

Odblokowanie kodów w grze Wiedźmin 3 nie jest łatwym zadaniem, albowiem konsola debugowa (debug console) służąca do ich wpisywania jest domyślnie niedostępna. Jedynym sposobem na zagwarantowanie sobie dostępu do ekranu konsoli jest zainstalowanie nieoficjalnej modyfikacji do gry (moda) o nazwie Debug Console Enabler. Możesz ją pobrać na przykład z tej strony: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/28/

Po ściągnięciu modyfikacji musisz rozpakować plik .zip i umieścić jego zawartość tam gdzie zainstalowana została gra, a konkretnie w katalogu \bin\x64.

Przykładowa pełna ścieżka do wgrania moda: C:\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64

Uwaga! Wspomniana modyfikacja do poprawnego działania potrzebuje bibliotek Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013. Jeżeli gra po wgraniu moda nie chce ci się uruchomić to oznacza to, że nie posiadasz wspomnianych bibliotek. Możesz w takiej sytuacji usunąć modyfikację i przywrócić poprawne działanie gry lub ściągnąć biblioteki. Oficjalna strona, z której można je pobrać, to https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40784

Jeżeli wszystko poprawnie wgrałeś i gra uruchomiła się to od tego momentu możesz aktywować konsolę debugową służącą m.in. do wprowadzania kodów wciskając klawisz ~ (tylda) lub F2. Po wpisaniu kodu wciśnij klawisz ENTER i zamknij okno konsoli.