Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2008, 12:24

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 listopada 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zestaw Gears of War 2, średniowieczny Steam, Xbox 360 bez obniżek, Bad Company z nowymi mapami, akcesoria do Xboxa 360 również w Europie i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zestaw Gears of War 2, średniowieczny Steam, Xbox 360 bez obniżek, Bad Company z nowymi mapami, akcesoria do Xboxa 360 również w Europie i inne. Zapraszamy do lektury.

Gears of War 2

7 listopada we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Szwecji, Danii, Finlandii, Norwegii, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Portugalii, na Węgrzech oraz w Czechach dojdzie do premiery specjalnego zestawu konsoli Xbox 360 (dysk twardy 60 GB), w skład którego wejdzie druga odsłona cyklu Gears of War. Jego cena ustalona została na poziomie 269,99 euro (około 960 złotych).

Mount & Blade

Action RPG Mount & Blade, dzieło TaleWorlds Entertainment osadzone w klimacie średniowiecza, trafiło do oferty Steam. Stało się to w niemal dwa tygodnie po oficjalnej, europejskiej premierze gry.

Xbox 360

Microsoft poinformował w rozmowie z serwisem Videogamer, że niedawna obniżka ceny konsoli Xbox 360 będzie najprawdopodobniej ostatnią promocją tego typu w przypadku najnowszej stacjonarnej platformy giganta z Redmond. Ciekawe, czy firma rzeczywiście będzie się tego trzymać.

Xbox Live Arcade

Już jutro w ramach serwisu Xbox Live Arcade zadebiutuje długo oczekiwana reedycja popularnej gry akcji Vigilante 8: Arcade. Produkcja firm Activision oraz Isopod Lab będzie kosztować 800 punktów.

Pyroblazer

Pecetowa odsłona gry Pyroblazer osiągnęła fazę złota. Światowy debiut tej wyścigowej gry akcji nastąpi 13 listopada. Producentami są firmy Candella Systems oraz Eipix Entertainment. W grudniu do sklepów trafią jeszcze dwie edycje Pyroblazer, powstające na Wii i PSP.

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Firma Capcom poinformowała o ukończeniu prac nad Super Street Fighter II Turbo HD Remix, specjalną reedycją kultowej dwuwymiarowej bijatyki. Gra jest aktualnie oceniana przez koncerny Microsoft i Sony. Jeśli wszystko pójdzie w dobrym kierunku, to jeszcze w listopadzie doczekamy się światowej premiery dzieła w ramach serwisów Xbox Live Arcade i PlayStation Store.

Battlefield: Bad Company

W ramach PlayStation Network i Rynku Xbox Live opublikowane zostały nowe mapy do Battlefield: Bad Company (Par for the Course, Acta Non Verba, Ghost Town i Crossing Over). Dodatkowo w skład aktualizacji dla Bad Company w wersji PS3 wszedł system Trofeów.

Xbox 360

Zapowiedziany przed kilkoma dniami zestaw akcesoriów do konsoli Xbox 360 będzie sprzedawany nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Dysk twardy o pojemności 60GB, trzymiesięczny Xbox Live Gold, kabel ethernet oraz zestaw słuchawkowy trafią do europejskich sklepów 21 listopada, w nieco ponad dwa tygodni po swojej amerykańskiej premierze. Cena zestawu została ustalona na poziomie 79,99 euro (około 290 złotych).

Command & Conquer: Red Alert 3

W sieci opublikowane zostały dodatkowe mapy do Command & Conquer: Red Alert 3, które do tej chwili były dostępne wyłącznie w kolekcjonerskiej wersji gry. Znajdziecie je m.in. na łamach serwisu Worthplaying.

EVE Online: Quantum Rise

EVE Online: Quantum Rise, dziewiąty dodatek do popularnego kosmicznego symulatora MMO, zadebiutuje na rynku już 11 listopada. Więcej na jego temat znajdziecie na łamach oficjalnego serwisu internetowego produkcji.

You're In The Movies

You're In The Movies, prosta gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać aktora, zajmując się wykonywaniem wielu zabawnych czynności, zadebiutuje na amerykańskim rynku 18 listopada. W zestawie z grą znajdzie się kamera Xbox Live Vision.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Space Invaders Extreme

Free Realms

The Chronicles of Spellborn

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

Snajper: Sztuka zwyciężania

Afro Samurai

Real Soccer 2009

Command & Conquer: Red Alert

Resistance 2

F.E.A.R. 2: Project Origin

X-Blades

Quantum of Solace PC

Quantum of Solace Wii

King's Bounty

LocoRoco 2

Pirates of the Caribbean Online

Gears of War 2

Heavy Weapon: Atomic Tank

Things on Wheels

Robocalypse

Runes of Magic

Princess and Knight

PopStar Guitar

Star Wars: The Clone Wars - Lightsaber Duels

Littlest Pet Shop

Shaun White Snowboarding: Road Trip

The Conduit

Splatterhouse

Legendary

The House of the Dead: Overkill

Dynasty Warriors: Gundam 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

A Vampyre Story

History Civil War: Secret Missions

The House of the Dead: Overkill

F.E.A.R. 2: Project Origin

Hotel Giant 2

Need for Speed: Undercover

Left 4 Dead

Call of Duty: World at War

Quantum of Solace

gry