Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweNDS
Okładka Real Soccer 2009 (NDS)
OkładkaReal Soccer 2009 (NDS)

Real Soccer 2009 NDS

Real Football 2009

Real Football 2009 to gra sportowa, skierowana do wszystkich miłośników piłki nożnej. Należy ona do popularnej serii, która najlepiej znana jest posiadaczom telefonów komórkowych.

Sportowe | piłka nożna | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Real Soccer 2009 Premiera NDS

4listopada2008

producent: Gameloft wydawca: Ubisoft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Real Soccer 2009

Pro Evolution Soccer 2008

FIFA 09

FIFA 07

Real Football 2009 to gra sportowa, skierowana do wszystkich miłośników piłki nożnej. Należy ona do popularnej serii, która najlepiej znana jest posiadaczom telefonów komórkowych.

Gracz ma do wyboru kilka trybów - m.in.: International Cup (Puchar Międzynarodowy), European Cup (Puchar Europejski) i English League (Liga Angielska). Sam decyduje o poziomie trudności, a ponadto może rozegrać szybki mecz lub potrenować swoich zawodników. Do dyspozycji ma także specjalną opcję, która umożliwia podziwianie osiągnięć drużyny (trofeów). Gracz ma możliwość odbywania meczu w różnych warunkach, czyli np. na śniegu lub w strugach deszczu.

Na górnym ekranie konsoli prezentowany jest trójwymiarowy obraz, ukazujący stadion, piłkarzy etc. Na dolnym natomiast znajduje się aktualny skład drużyny. Można nim manipulować przy pomocy stylusa, czyli dokonywać zmian i roszad na pozycjach.

Real Football 2009 zawiera prawie dwieście autentycznych drużyn. Piłkarze, występujący w wirtualnych zespołach, mają prawdziwe nazwiska i umiejętności. Za poczynania niekontrolowanych przez gracza zawodników odpowiada wysokiej jakości Sztuczna Inteligencja.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 5,7 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Real Soccer 2009

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.