Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCX360
Okładka Things on Wheels (PC)

Things on Wheels

Arcade'owa ścigałka, w której przejmujemy kontrolę nad niewielkimi samochodzikami sterowanymi drogą radiową. Ścigamy się głównie wewnątrz ogromnej posiadłości zlokalizowanej na Florydzie.

Wyścigi | samochodowe

Okładka Things on Wheels (PC)

producent: Load Inc.

data premiery gry:

anulowana

PC

12maj2010

X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Things on Wheels jest prostą grą wyścigową, w której przejmujemy kontrolę nad niewielkimi samochodzikami, sterowanym drogą radiową. Opisywany tytuł przygotowany został przez firmę Load Inc., która w przeszłości opracowała już bardzo zbliżony tematycznie produkt, a mianowicie Mad Tracks. Things on Wheels wyprodukowano z myślą o posiadaczach komputerów osobistych oraz konsol Xbox 360 (usługa Xbox LIVE Arcade).

Jednym z podstawowych czynników odróżniających Things on Wheels od produktów konkurencji jest zawarcie rozbudowanych tras, gdzie do mety wyścigu niemal zawsze prowadzi kilka różnych ścieżek. Wyłącznie od upodobań gracza zależy na jaką w danym momencie się zdecyduje.

Zawody rozgrywane są wewnątrz ogromnej posiadłości utrzymanej w stylu art deco i zlokalizowanej na Florydzie. Kolejne wyścigi oferują między innymi możliwość obejrzenia foyer, kuchni, sypialni czy pomieszczeń rekreacyjnych domu. Otoczenie jest bardzo interaktywne. Trasy obfitują zarówno w obiekty przeszkadzające w dotarciu do celu, jak i przedmioty, które mogą pomóc w pokonaniu danego odcinka, stając się na przykład niewielką skocznią.

Zastosowany w Things on Wheels model jazdy jest bardzo arcade’owy, w rezultacie czego pokonywanie ostrych zakrętów nie sprawia dużych problemów. Autorzy duży nacisk położyli na zapewnienie atrakcyjnej oprawy wizualnej. Tyczy się to w szczególności wyglądu otoczenia, choć samochodziki również zostały dokładnie wymodelowane.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-8  

Oczekiwania czytelników: 4,8 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Gry podobne do Things on Wheels

Klasyfikacja PEGI Things on Wheels

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Things on Wheels

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Nowe wyścigi od twórców Mad Tracks
Nowe wyścigi od twórców Mad Tracks

wiadomość31 stycznia 2008

Firma SouthPeak ogłosiła, iż trwają prace nad grą wyścigową Things On Wheels. Pierwsze skrzypce w tej produkcji będą grać malutkie zdalnie sterowane samochody. Producentem jest zespół Load Inc., znany nam z opracowania podobnego tytułu - Mad Tracks.

X360
PC