Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCPS2WiiNDSX360
Okładka Hot Wheels: Beat That! (PC)

Hot Wheels: Beat That!

Niezbyt skomplikowana gra wyścigowa, w której przejmujemy kontrolę nad jednym z trzydziestu samochodzików z tytułowej serii Hot Wheels. Ścigamy się na ciekawie zaprojektowanych trasach (m.in. kręgielnia i pole golfowe).

Wyścigi | samochodowe

Okładka Hot Wheels: Beat That! (PC)

producent: Eutechnyx

data premiery gry:

25wrz2007

PS2

26wrz2007

X360

30wrz2007

Wii

6lis2007

NDS

16lis2007

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hot Wheels: Beat That! jest niezbyt skomplikowaną grą wyścigową. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad niewielkimi samochodzikami o napędzie elektrycznym. Ścigamy się na ciekawie zaprojektowanych trasach, usiłując dotrzeć do mety na pierwszym miejscu, przy okazji eliminując pozostałych zawodników oraz wykonując efektowne akrobacje.

Podstawowym atutem omawianej gry wyścigowej jest możliwość przetestowania jednego z trzydziestu samochodzików z tytułowej serii Hot Wheels. Każda z zawartych w grze maszyn opisana została kilkoma podstawowymi parametrami, takimi jak szybkość, sterowność czy przyśpieszenie. Warto także dodać, iż małe samochodziki podlegają realistycznie ukazanym uszkodzeniom, które wpływają na pogorszenie ich osiągów.

Zawody mogą być rozgrywane w wielu ciekawych lokacjach. Jest to między innymi kręgielnia czy pole do mini-golfa. Trasy są bardzo urozmaicone, oferując efektowne korkociągi, przydatne do wyprzedzenia przeciwników skróty, agresywne nawroty, czy niezbędne do wykonywania akrobacji skocznie. W sumie wybieramy pomiędzy dwunastoma lokacjami. Ponadto w grze zawarto cztery areny, służące do przeprowadzania bezpośrednich starć z innymi zawodnikami.

W trakcie zabawy zajmujemy się również zbieraniem power-up’ów oraz broni, dzięki którym atakujemy jadących obok nas przeciwników. Są to między innymi rakiety, działka, promienie Tesla, fale uderzeniowe, czy zasłony dymne. Wybrane bronie można także dodatkowo doładowywać, tak aby zwiększyć ich siłę rażenia. Oprócz perfekcyjnego pokonywania kolejnych zakrętów zajmujemy się także wykonywaniem efektownych poślizgów oraz powietrznych akrobacji. Akcje te są odpowiednio nagradzane, pozwalając na odblokowanie różnorakich bonusów.

Oprawa wizualna Beat That! najwyższy poziom wykonania prezentuje na konsoli Xbox 360 oraz komputerach osobistych. Na uwagę zasługuje możliwość niszczenia lub przestawiania znajdujących się w najbliższym otoczeniu obiektów. Producent nie zapomniał też o pełnoprawnym multiplayerze, oferującym opcję zmagań z innymi miłośnikami czterech kółek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 99 głosów czytelników.

Gry podobne do Hot Wheels: Beat That!

Klasyfikacja PEGI Hot Wheels: Beat That!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Hot Wheels: Beat That!

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8MB
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP
PS2
Wii
X360
NDS
PC