Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Sniper: Art of Victory (PC)

Snajper: Sztuka zwyciężania PC

Sniper: Art of Victory

Snajper: Sztuka zwyciężania to pierwszoosobowa strzelanina, za której powstaniem stoi firmy CITY Interactive. Gra wykorzystująca silnik Chrome przenosi nas na wirtualne pola bitew II wojny światowej.

Akcji | FPP | II wojna światowa | FPS | polskie | strzelanki

PC Windows
Okładka Sniper: Art of Victory (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29listopada2007

29listopada2007

pudełko PL

Snajper: Sztuka zwyciężania to pierwszoosobowa strzelanina, za której powstaniem stoi firma CITY Interactive. Gra wykorzystująca silnik Chrome przenosi nas na wirtualne pola bitew II wojny światowej.

Produkt pozwala wcielić się w rolę doskonale wyszkolonego żołnierza, który najpierw w bitwie pod Stalingradem, a później w kontrofensywie alianckiej w południowych Włoszech, ma okazję zaprezentować dowództwu swoje wysokie umiejętności. W odróżnieniu od większości strzelanin rozgrywających się w podobnych realiach, Snajper: Sztuka zwyciężania koncentruje się przede wszystkim na walce snajperskiej. Nic dziwnego zatem, że to właśnie charakterystyczne dla tej „profesji” bronie są podstawowymi środkami zagłady, używanymi w grze. Autorzy położyli duży nacisk na to, aby takie karabiny jak Mosin-Nagant PU czy Mauser 98KS były odwzorowane zgodnie z realiami historycznymi. Oprócz podstawowych środków zagłady, w grze zobaczymy również pojazdy (Tygrys, Panzer IV) i samoloty (Messerschmitt 109, Henkel 11),

Gra Snajper: Sztuka zwyciężania oferuje osiem poziomów, dostarczających kilka godzin zabawy, przyzwoitą oprawę audiowizualną oraz niezłą (według zapewnień autorów) inteligencję komputerowych przeciwników, potrafiących w sposób przemyślany reagować na poczynania gracza.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 755 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Gry podobne do Snajper: Sztuka zwyciężania

Klasyfikacja PEGI Snajper: Sztuka zwyciężania

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Snajper: Sztuka zwyciężania

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza) 3 GB HDD
  • Windows 98/2000/XP