Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCWii
Okładka Littlest Pet Shop (PC)
OkładkaLittlest Pet Shop (PC)

Littlest Pet Shop

Littlest Pet Shop to gra dla dziewczynek w wieku 6-12 lat, w której zajmujemy się wchodzeniem w interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami. W wolnych chwilach zdobywamy nowe akcesoria i przystępujemy do prostych minigier.

Zręcznościowe | seriale animowane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Littlest Pet Shop Premiera

14paź2008

Wii PC

Gry podobne do Littlest Pet Shop

The Sims 2

EA-Land

Paws & Claws: Pet School

Littlest Pet Shop to produkcja przygotowana z myślą o dziewczynkach w wieku 6-12 lat, bazująca na popularnych zabawkach sprzedawanych przez koncern Hasbro. Opisywana gra oferuje możliwość wchodzenia w różnorakie interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami.

Główne zadania gracza to eksploracja okolicy oraz obserwacja życia miliusińskich. Zwierzaki, z którymi można się bawić, pojawiają się w 32 głównych odmianach. Rozgrywka może toczyć się wewnątrz magicznego sklepu zoologicznego lub w specjalnie przygotowanych fikcyjnych światach (plac dla zwierząt, lodowa kraina, dżungla oraz ogród). Sporą ciekawostką jest opcja wydawania przyjęć dla swoich podopiecznych, na przykład w celu uczczenia rocznicy ich urodzin.

Ważną rolę odgrywa zbieranie ukrytych w różnych miejscach monet. Pozyskane w ten sposób fundusze przeznacza się przede wszystkim na poprawienie wystroju sklepu, wybierając spośród około stu akcesoriów. Ponadto uzyskuje się dostęp do nowych zestawów do zabawy.

Dodatkową atrakcję Littlest Pet Shop stanowią proste minigry. Wygrywanie kolejnych zabaw odblokowuje dostęp między innymi do nowych zwierzaków. Minigry można podzielić na dwie grupy - te, w których należy wykazać się dużą zręcznością oraz te wymagające logicznego myślenia.

Oprawę wizualną Littlest Pet Shop dostosowano do upodobań młodszych użytkowników. Na uwagę zasługuje fakt, iż zwierzaki dopasowano wyglądem do stworków znanych z zabawek firmy Hasbro.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 227 głosów czytelników.

Littlest Pet Shop cena w dniu premiery: 139,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Littlest Pet Shop

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Littlest Pet Shop Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP SP3/Vista SP1
Wii
PC