Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2008, 11:24

autor: Janusz "Animol" Wyczołek

Metal Gear Online ma już ponad milion użytkowników

Firma Konami, odpowiedzialna za takie tytuły, jak Pro Evolution Soccer czy Dance Dance Revolution, ogłosiła właśnie, że Metal Gear Online przekroczyło liczbę miliona graczy na całym świecie.

Firma Konami, odpowiedzialna za takie tytuły, jak Pro Evolution Soccer czy Dance Dance Revolution, ogłosiła właśnie, że Metal Gear Online przekroczyło liczbę miliona graczy na całym świecie.

Premiera MGO miała miejsce zaledwie 5 miesięcy temu (12 czerwca), a do tego wyłącznie na konsoli PlayStation 3, wynik ten należy więc uznać za całkiem imponujący. Konami uważa podobnie i właśnie z tej okazji uruchomi akcję upamiętniającą to osiągnięcie – Metal Gear Online: Commemorative Campaign. Podczas jej trwania – od 25 listopada 2008 do 9 grudnia 2008 – każdy posiadacz konta w MGO, który zaloguje się do gry, otrzyma w nagrodę 10000 punktów. Przypomnijmy, że „standardowym” sposobem ich zdobywania jest m.in. wygrywanie pojedynków oraz także po prostu logowanie się, jednak normalnie otrzymuje się za to tylko 10 punktów dziennie. Jak widać, nagroda od Konami jest całkiem hojna, zatem gracze mający ochotę na zmodyfikowanie swojej postaci w sieciowym sklepie Metal Gear Online (bo właśnie do tego owe punkty służą) z pewnością się ucieszą.

Premie zostaną naliczone użytkownikom podczas ostatniego dnia trwania akcji promocyjnej. Gdyby tego było mało, 30 użytkowników (po 10 z Europy, Azji i Ameryki Północnej) załapie się na bonus w postaci nie 10000, a 100000 punktów. Szczęśliwcy zostaną wylosowani 16 grudnia.

Metal Gear Online ma już ponad milion użytkowników - ilustracja #1

W naszym kraju nie mamy możliwości nabycia Metal Gear Online osobno, ale rozgrywkę umożliwia nam Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, w której stanowi ona moduł sieciowy. Jeśli jesteś fanem serii i masz ochotę dowiedzieć się o niej czegoś więcej, sprawdź naszą Encyklopedię.