Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka You're in the Movies (X360)

You're in the Movies X360

Zabawna gra zręcznościowa, wykorzystująca kamerę internetową konsoli Xbox 360. Bierzemy udział w procesie kręcenia filmu, wykonując ciekawe czynności. Na koniec oglądamy gotowy projekt.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka You're in the Movies (X360)

producent: Zoë Mode

wydawca: Codemasters

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

18listopada2008

28listopada2008

pudełko PL

You're In The Movies to prosta gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać aktora, zajmując się wykonywaniem wielu zabawnych czynności. Produkt ten przygotowano wyłącznie z myślą o użytkownikach konsoli Xbox 360.

Zabawa odbywa się w całości z wykorzystaniem kamery internetowej Xbox Live Vision Camera, dzięki której możliwe staje się nagrywanie wykonywanych przez gracza ruchów. Rozgrywka opiera się na konieczności brania udziału w procesie kręcenia filmu klasy B, a konkretnie kilku najważniejszych scen tego dzieła.

Dostępne sceny różnią się między sobą długością oraz poziomem skomplikowania. Do prostszych zabaw można zaliczyć między innymi symulowanie przechadzania się po ulicy czy rozglądania. Bardziej złożone mini-gry mogą jednak zakładać robienie przestraszonej miny czy uciekanie przed szalejącym w tle tornadem. Na ekranie sporadycznie wyświetlane są podpowiedzi odnośnie czynności, które należy wykonać. Ponadto wszystkie wykonywane akcje są przez grę odpowiednio nagradzane.

Po zakończeniu procesu kręcenia scen gracz staje przed możliwością obejrzenia trailera filmu ze swoim udziałem. Gra wyświetla w tym miejscu odgórnie przygotowane scenki, mieszając je z nagranym materiałem filmowym.

Oprawa wizualna You’re In the Movies jest bardzo uproszczona. Centralną część ekranu zajmuje postać filmowanego gracza, a także dopasowane do danej sceny tło. W narożnikach ekranu umieszczono natomiast informacje na temat przydzielonego limitu czasowego oraz liczby zdobytych do tej pory punktów. Gra z oczywistych względów w największym stopniu premiuje wykonywanie akcji zgodnych z otrzymanymi poleceniami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 5,6 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI You're in the Movies

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe You're in the Movies

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live Vision Camera
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 listopada 2008)

wiadomość4 listopada 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zestaw Gears of War 2, średniowieczny Steam, Xbox 360 bez obniżek, Bad Company z nowymi mapami, akcesoria do Xboxa 360 również w Europie i inne. Zapraszamy do lektury.

Zostań aktorem pod czujnym okiem Burta Reynoldsa
Zostań aktorem pod czujnym okiem Burta Reynoldsa

wiadomość27 października 2008

Reklama oraz nadanie wydawanemu tytułowi odpowiedniego rozgłosu, to według niektórych speców od marketingu fundamenty sukcesu. Z takimi pomniejszymi kampaniami mamy do czynienia na co dzień ...