Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Scene It? Box Office Smash (X360)

Scene It? Box Office Smash X360

Kolejna gra z serii Scene It?, która pozwala poczuć się uczestnikiem teleturnieju. Gracze mają za zadnie odpowiadać na pytania związane z kinem.

Towarzyskie | quiz | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Scene It? Box Office Smash (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

28października2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Wydana w 2007 roku przez firmę Microsoft Game Studios roku gra Scene It? Lights, Camera, Action spotkała się z dobrym przyjęciem i uznana została za godną odpowiedź dla święcącej sukcesy na konkurencyjnych konsolach z rodziny PlayStation serii Buzz!. W toku prac nad kontynuacją deweloperom z Krome Studios i Screenlife postawiono zadanie w jak największym stopniu spożytkować funkcjonalność usługi Xbox Live. Scene It? Box Office Smash to jedna z pierwszych gier, które umożliwiają użytkownikom Xboksa 360 m.in. wykorzystanie swoich animowanych awatarów.

Cała zabawa utrzymana jest w klimacie teleturnieju. W zmaganiach może uczestniczyć maksymalnie czterech graczy korzystających z jednej konsoli lub połączonych poprzez usługę Xbox Live. Sterowanie jest intuicyjne i odbywa się za pomocą dołączanych do egzemplarzy gry specjalnych kontrolerów.

Twórcy Scene It? Box Office Smash postarali się o odpowiednio dużą porcję urozmaiconych zagadek. Gracze muszą m.in. rozpoznawać ujęcia z filmów, odgadywać tytuły oraz kojarzyć twarze aktorów. Zdarzają się także zadania wymagające dużej spostrzegawczości, proste rebusy oraz puzzle. Warto odnotować, że baza pytań stworzona została w oparciu o w miarę świeży repertuar kinowy, co stanowi ułatwienie dla młodszych uczestników zabawy.

Oprawa audio-wizualna Scene It? Box Office Smash nie różni się zbytnio od wcześniejszej odsłony serii i nie należy do głównych atutów gry. Przyjęta konwencja stylistyczna sprawdza się jednak w przypadku produkcji familijnych.

Największą zaletą Scene It? Box Office Smash jest możliwość pobierania nowych zestawów pytań i zagadek za pośrednictwem usługi Xbox Live Marketplace. Większość pakietów - jak chociażby Award Winners - udostępniana jest jednak odpłatnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Scene It? Box Office Smash

Klasyfikacja PEGI Scene It? Box Office Smash

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 lutego 2009)

wiadomość5 lutego 2009

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta MMO Fallen Earth, nowy właściciel Free Radical, uaktualnienie do Audiosurfa, nowa bijatyka od Namco, straty w środowisku Warhammera Online, dodatkowa zawartość dla Street Fightera IV i moc innych atrakcji. Zapraszamy do lektury.