Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2017, 17:31

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 14-16 kwietnia (m.in. Endless Space Collection, Gears of War 4, Mad Max)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Gears of War 4, Mad Max, SOMA czy też Endless Space Collection.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-OnLine i innych. Tym razem warto się skusić na Endless Space Collection, gdyż produkcja sprzedawana jest na Steamie za około 4 zł. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Endless Space Collection kupicie na Steamie za 1 euro, czyli jakieś 4 zł. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 14-16 kwietnia (m.in. Endless Space Collection, Gears of War 4, Mad Max) - wiadomość - 2017-04-14
Endless Space Collection kupicie na Steamie za 1 euro, czyli jakieś 4 zł.

Pojedyncze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne