Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 kwietnia 2017, 20:12

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Pierwszy teaser Star Wars: The Last Jedi

Moc jest dzisiaj niezwykle silna – modlitwy miłośników Gwiezdnych wojen zostały wysłuchane, czego efektem jest premiera pierwszego teasera nowego filmu, o podtytule The Last Jedi.

Miłośnicy Gwiezdnych wojen czekali na ten moment od chwili, kiedy opadł kurz po premierze Łotra 1. Star Wars: The Last Jedi, czyli kolejny epizod kultowej sagi, doczekał się dzisiaj pierwszego teasera.

A teaser, jak to teaser – nie zdradza zbyt wiele. Niemniej, wszystko, czego można by się spodziewać, jest na miejscu. Mamy zatem Rey, jest i Kylo Ren, są fragmenty kosmicznych batalii, a także starć na powierzchni. Oczywiście nie mogło zabraknąć legendarnego Luke'a Skywalkera, który powróci w roli mentora Rey – jego udział w powyższym materiale ograniczono jednak do absolutnego, choć działającego na wyobraźnię, minimum.

Luke Skywalker, czyli żywa legenda. Mark Hamill wciąż jest w dobrej formie! - Pierwszy teaser Star Wars: The Last Jedi - wiadomość - 2017-04-14
Luke Skywalker, czyli żywa legenda. Mark Hamill wciąż jest w dobrej formie!

W tym momencie warto wspomnieć, że jakiś czas temu światło dzienne ujrzały informacje, wedle których w filmie miałaby wystąpić Carrie Fisher – aktorka przed śmiercią zdążyła nakręcić wszystkie sceny. Na konkrety przyjdzie nam jednak poczekać, podobnie jak na kolejny materiał, który powinien zdradzić znacznie więcej szczegółów. Jak długo? Tego niestety nie wiemy.

Niejako w formie deseru, twórcy udostępnili oficjalny plakat, z którym możecie zapoznać się poniżej.

Oficjalny plakat jednoznacznie wskazuje, że Kylo Ren będzie miał poważny problem – Rey najwyraźniej nie próżnuje. - Pierwszy teaser Star Wars: The Last Jedi - wiadomość - 2017-04-14
Oficjalny plakat jednoznacznie wskazuje, że Kylo Ren będzie miał poważny problem – Rey najwyraźniej nie próżnuje.