Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najlepsze umiejętności leczące w Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Walka w Tom Clancy's The Division 2 stanowi jeden z głównych mechanizmów rozgrywki, którego nie da się w żaden sposób pominąć - jest to nieodzowny element gameplayu, gdyż nie ma tutaj możliwości pokojowego rozwiązywania problemów. Z walką przychodzi utrata zdrowia i potrzeba regeneracji pancerza postaci - w tym rozdziale dowiesz się, które zdolności najlepiej się do tego nadają.

Dostępne zdolności

W The Division 2, gracz ma możliwość wyboru pomiędzy 3 zdolnościami specjalnymi, służącymi do leczenia odniesionych obrażeń. Są to:

  1. Wyrzutnia chemiczna z ulepszeniem Wzmacniacz (domyślne) - umiejętność zapewniająca najwyższą, jednorazową odnowę pancerza. Problemem jest tutaj jednak fakt, iż odnowienie jest jednorazowe - nie oferuje regeneracji pancerza rozłożonej w czasie. Sporym plusem jest także fakt, iż zdolność bardzo szybko się odnawia, można więc z niej korzystać często nawet podczas pojedynczego starcia.
  2. Ul z ulepszeniem Odnowiciel (domyślne) - umiejętność zapewniająca średnią wartość odnowienia pancerza, przy przyzwoitym czasie trwania. Zdolność wyróżnia się na tle innych tym, iż posiada 25 ładunków - jeśli w zasięgu jej działania znajdzie się gracz, co krótką chwilę wykorzystany zostanie jeden ładunek, by wyleczyć brakujące punkty pancerza. Zdolność jest w stanie leczyć jednocześnie aż 4 graczy, aktywując po jednym ładunku na każdego.
  3. Dron z ulepszeniem Naprawiacz - spośród dostępnych zdolności przywracających pancerz jest to ta, która oferuje najniższą wartość odnowy, jednak posiada najdłuższy czas trwania, sięgający aż 180 sekund. Dodatkowym atutem jest fakt, iż dron podąża cały czas za graczem - bądź można go skierować na sojusznika - przez co można swobodnie poruszać się podczas odnowy.

Jest jeszcze czwarta opcja, umiejętność Ul z ulepszeniem Ożywiacz. Zdolność ta nie pozwala regenerować pancerza, a ożywić powalonego kompana, bądź automatycznie podnieść postać gracza, gdy ta zostanie powalona.

Które zdolności leczące są najskuteczniejsze?

Wiedząc już, jakie zdolności leczące dostępne są w grze, trzeba będzie zdecydować się, z których korzystać. Wszystko rozbija się tutaj o styl gry i potrzeby odnośnie przywracania pancerza. Dla poszczególnych zdolności wygląda to tak:

  1. Dron z ulepszeniem Naprawiacz świetnie sprawdzi się tam, gdzie konieczna będzie ciągła naprawa pancerza, np. podczas długiej wymiany ognia z przeciwnikami, gdzie nie da się kompletnie wyeliminować otrzymywanych obrażeń. Wartość leczenia będzie najmniejsza ze wszystkich zdolności aktywnych, jednak dron będzie w stanie leczyć postać nawet przez 180 sekund.
  2. Ul z ulepszeniem Odnowiciel idealnie sprawdzi się tam, gdzie konieczne będzie regenerowanie zdrowia całej drużyny, bądź gdy zależeć będzie Ci na krótszym, lecz bardziej intensywnym leczeniu niż przy wykorzystaniu Drona.
  3. Wyrzutnia chemiczna z ulepszeniem Wzmacniacz z kolei idealnie sprawdzi się do regularnego przywracania pancerza, z uwagi na swój bardzo krótki czas odnowienia. Jest to dobry wybór, gdy postać nie znajduje się pod ciągłym ogniem i potrzebne są jednorazowe, szybkie odnowy pancerza.
  4. Ul z ulepszeniem Ożywiacz z kolei doskonale sprawdza się podczas misji, w których śmierć nie wchodzi w grę - podczas Polowań (Bounty), konwojów, odbijania zakładników, bądź przebywania w Strefach Mroku (Dark Zone).

?