Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crossplay w Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Planując rozgrywkę w Tom Clancy's The Division 2, część z graczy z pewnością zastanawiać będzie się, czy jest w tej produkcji opcja cross-play i jak z niej skorzystać. W tym rozdziale wyjaśnimy, jak w najnowszej odsłonie serii The Division wygląda ta mechanika.

The Division 2 nie daje graczom opcji cross-playu - warto więc zastanowić się przed zakupem, która platforma będzie najlepszym wyborem. - Crossplay w Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
The Division 2 nie daje graczom opcji cross-playu - warto więc zastanowić się przed zakupem, która platforma będzie najlepszym wyborem.

Cross-play to opcja pozwalająca wspólnie bawić się graczom różnych platform - komputerów osobistych i głównych konsol, czyli Xboxa One i PS4. Wciąż cieszy się ona sporą popularnością - czy to z uwagi na możliwość wspólnej gry ze znajomymi, czy sprawdzenia, na której platformie gracze będą radzić sobie najlepiej. Niestety, The Division 2, wzorem części pierwszej, nie daje takiej możliwości, a z informacji udostępnianych przez twórców wynika, iż tego typu opcja rozgrywki nie jest w ogóle planowana.

Z tego też powodu, jeśli planujesz zakup gry, warto zastanowić się, na którą platformę się zdecydować. Po poświęceniu kilkudziesięciu godzin na rozwój postaci, ciężko będzie nagle zmienić system, gdy okaże się, iż znajomi z którymi planowana była wspólna rozgrywka korzystają z innej platformy niż Ty. Sprawy nie ułatwia też fakt, iż na chwilę obecną The Division 2 nie posiada wersji demonstracyjnej - choć to z pewnością w przyszłości się zmieni i pozwoli każdemu przetestować produkcję na każdej z dostępnych platform.

Uwaga - pamiętaj też, iż prócz cross-playu, gra nie pozwala na dzielenie kont pomiędzy platformami. Rozwój postaci na wersji na PC nie będzie więc możliwy do przeniesienia na wersję konsolową i vice versa. Warto pomyśleć o tym zanim zdecydujesz się poświęcić na budowę postaci kilkadziesiąt cennych godzin.