The Division 2: Co oznaczają kolory poziomów postaci?
Aktualizacja:
Ten krótki rozdział poświęcony jest ikonom statystyk, które są wyświetlane przy poziomie Twojej postaci w grze Division 2. Pozwoli Ci to na szybkie rozeznanie się, jakie współczynniki zostaną powiększone przy obecnym ekwipunku. Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, co oznaczają kolory wokół poziomu postaci w grze Tom Clancy's The Division 2.

Kolory wokół poziomu postaci oznaczają różne bonusy pochodzące ze statystyk Twojego ekwipunku. Czerwone wpływają na obrażenia, niebieskie na obronę, żółte na umiejętności. Na zdjęciu powyżej możesz zobaczyć, że postać posiada aż 7 dodatkowych współczynników, które wpływają na obrażenia.

Aby sprawdzić, jakie dokładnie sa to bonusy, wejdź do ekwipunku. W szczegółach przedmiotu odnajdziesz listę bonusów (tzw. Buffów) wpływających na Twoją postać. Współczynniki zostały oznaczone czerwoną ramką - możesz zauważyć, że czerwone atrybuty nie tylko zwiększają zwykłe obrażenia od broni, ale mogą również wpływać na obrażenia krytyczne.
0
- The Division 2 - poradnik do gry
- The Division 2: Poradnik do gry
- The Division 2: FAQ
- The Division 2: Co oznaczają kolory poziomów postaci?
- The Division 2: Jak zmienić fryzurę i włosy?
- The Division 2: Czy gra ma tryby PvP?
- The Division 2: Czy gra ma system matchmaking?
- The Division 2: Czy można grać samemu?
- The Division 2: Jak levelować solo?
- The Division 2: Jak włączać wyzwania?
- The Division 2: Czy lepiej rozmontowywać, sprzedawać czy oddawać przedmioty?
- The Division 2: Jak szybko zdobywać doświadczenie?
- The Division 2: Jak szybko pozyskać materiały rzemieślnicze?
- The Division 2: Jak odblokować Polowanie?
- The Division 2: Jak zresetować misję?
- The Division 2: Jak odblokować klan?
- The Division 2: Jak odblokować umiejętności?
- The Division 2: Czym są klucze frakcji?
- The Division 2: Gdzie znaleźć zdjęcia z trybu fotograficznego?
- The Division 2: Jak szybko zdobyć najlepszy sprzęt?
- The Division 2: Jak włączyć przybliżenie w lunecie?
- The Division 2: Gdzie można przejrzeć przedmioty kolekcjonerskie?
- The Division 2: Amunicja specjalna - do której broni wybrać?
- The Division 2: Jak zmieniać wygląd klanu?
- The Division 2: Jak zamontować modyfikacje?
- The Division 2: Czy gra ma Season Pass?
- The Division 2: Czy gra wymaga PS+ lub Xbox Live Gold?
- The Division 2: Crossplay
- The Division 2: Walka - jak radzić sobie z przeciwnikami?
- The Division 2: Jak działa tryb kooperacji (coop)?
- The Division 2: FAQ
- The Division 2: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
Snowgoon Legionista
Klan przeprowadza nową rekrutację, na tę chwilę pełny, ale przed rajdami pewnie się parę miejsc zwolni, jeśli nie to i tak zapraszamy, zawsze będzie ktoś do wspólnej gry. PvE i PvP, Ludzie w większości po 30 ale kilku młodszych też się znajdzie. Kulturka i brak toksyków, mamy tryhardów jak i casuali, każdy mile widziany :)
https://discord.gg/yC68DY2
bucky Junior
szukam chętnego na ustawkę w DZ -> zabójstwo zbuntowanego w każdej strefie + kradzież podjęcia, znajdzie się chętny na wspólne wbicie?? PS4
SnakeEyes Legionista
Dlaczego nie kończycie zaczętych poradników?
Alcuina Legionista
Warto kupić Division 2 z przepustką bo szybszy dostęp do zawartości oraz kosmetyki nie bardzo mnie interesują.
roockoPL Centurion
Pan zapomiał w paru miejscach o dopisaniu „lub” „albo”.
Oskifox1 Junior
W poradniku jest mała nieścisłość a konkretnie tutaj „ Specjalizacje odblokowują się automatycznie, gdy gracz awansuje na 30 poziom doświadczenia” no nie, I jak ukończySz fabułę samo awansowanie na 30 poziom nic nie daje, po zakończeniu fabuły są dostępne specjalizacje i klasa sprzętu.
xirion Junior
Cześć wszystkim!
Mam do Was szanowni Forumowicze pytanie.
Zakupiłem zawartość dodatkową w postaci 2 broni egzotycznych: bezwzględnego i kołysanki i kilku jeszcze drobiazgów. Pobrałem wszystkie przedmioty. Problem polega na tym, że wszystko co mam ma level 1. Nie do końca rozumiem jak podbić go do mojego obecnego levelu: 500 kw. Na stole produkcyjnym wyświetla mi się komentarz: Brakujące elementy: 00/01 PUNKTY KW 251+. Gram na PS4. Miał ktoś podobny problem?
nafta18 Legionista
Zjadłem gadająca. Dynie co zrobić by mieć druga
GRAND_PATOL Junior
WITAM JESTEM NOWY W TD2 SZUKAM GRACZY DO PRZECHODZENIA FABUŁY STWORZENIA MOZE KLANU W PRZYSZLOSCI ... MAM LEVEL 14 ALE MAM DOSWIADCZENIE W TEJ GRZE GDYŻ MAM TD PIERWSZA CZESC I RANGE 249 ZAPRASZAM CHĘTNYCH
MOJ LOGIN TO ??gryf_pomorski ??
Bielow86 Junior
Czemu nie mogę pobrać poradnika mając premium?
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
