Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zrzut zaopatrzenia w The Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Supply Drop w The Division 2 to jedna z najrzadziej pojawiających się aktywności pobocznych, a zarazem ta, która posiada najkrótszy czas na jej wykonanie. We wskazanym miejscu na mapie pojawi się kilka skrzynek z zaopatrzeniem, do których trzeba dotrzeć przed przeciwnikami. W tym rozdziale dowiesz się więcej na temat tej aktywności.

Zrzut zaopatrzenia - wstęp

Skrzynia ze zrzutem zaopatrzenia. - Zrzut zaopatrzenia w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Skrzynia ze zrzutem zaopatrzenia.

Gdy tego typu aktywność pojawi się na mapie, udaj się tam czym prędzej, gdyż masz tylko kilkadziesiąt sekund na to, aż wrogowie dotrą na miejsce. Twoim zadaniem tutaj jest dotrzeć do skrzynek z zaopatrzeniem i wejść z nimi w interakcję, by wyciągnąć znajdujące się wewnątrz przedmioty. Jako iż wrogowie mają ten sam cel, nie obędzie się bez intensywnej wymiany ognia. Wrogowie nadciągać będą tutaj małymi falami, ze wszystkich stron - warto więc regularnie spoglądać na mini-mapę i wypatrywać kierunku, z którego nadciągnąć (gdy będą nadciągać z któregoś kierunku, mini-mapa zabarwi się od tej strony na czerwono). Musisz też cały czas uważać na przeciwników, którzy będą wchodzić w interakcję ze skrzyniami - jeśli dostatecznie szybko ich nie zneutralizujesz, dana skrzynia z zaopatrzeniem przepadnie.

Zrzut zaopatrzenia - porady

Wrogowie będą próbowali dobrać się do skrzyń z zaopatrzeniem. - Zrzut zaopatrzenia w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Wrogowie będą próbowali dobrać się do skrzyń z zaopatrzeniem.

Podczas wykonywania misji w ramach zrzutów zaopatrzenia, warto pamiętać o kilku radach. Mianowicie:

  1. Wrogowie będą bardziej skupieni na pozyskaniu zawartości skrzynek, niż na walce z Tobą. Cały czas monitoruj więc stan skrzyń by nie dopuścić do sytuacji, w której wróg zakradł się do zrzutu i ogołocił pojemnik.
  2. Postaraj się dotrzeć do miejsca ze zrzutem możliwie najszybciej. Dzięki temu będziesz w stanie otworzyć przynajmniej jedną skrzynię z zaopatrzeniem, zanim na teren wkroczą wrogowie - znacząco ułatwi to pilnowanie pozostałych pojemników.
  3. Nie próbuj na siłę otworzyć skrzyni, gdy w pobliżu czają się wrogowie i/lub do ciebie strzelają. Otwarcie skrzyń z zaopatrzeniem wymaga kilkunastu sekund interakcji z obiektem, podczas których postać wystawiona będzie na ataki. Lepiej jest wybić wszystkich wrogów i otworzyć pojemniki wtedy, gdy nowe posiłki nie będą już nadciągać.