Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować Strefy Mroku w Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Ta strona poradnika do Division 2 została poświęcona Strefie Mroku (Dark Zone), a dokładniej dowiesz się tu, jak odblokować Strefy Mroku w grze Tom Clancy's The Division 2 i na czym poelga rozgrywka. Dostęp do Strefy Mroku nie jest oczywisty i wymaga wykonania zadań głównych.

Ikony na mapie przedstawiające misję (turkusowa ikona) udostępniającą Strefę Mroku (ikona fioletowa). - Jak odblokować Strefy Mroku w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Ikony na mapie przedstawiające misję (turkusowa ikona) udostępniającą Strefę Mroku (ikona fioletowa).

Wraz z wykonywaniem kolejnych misji głównych (musisz mieć w bazie operacyjnej oficera ds. Strefy Mroku - Senait Ezera), odblokowujesz sobie możliwość rozegrania misji, która pozwoli Ci na otwarcie Strefy Mroku (szacowany poziom na pierwszą Strefę - 10). Zdjęcie powyżej przedstawia oznaczenie misji otwarcia Strefy Mroku (Dark Zone).

Zdjęcie przedstawia progres w rekrutacji nowych członków zespołu do bazy operacyjnej oraz wymogi zrekrutowania nowego członka. - Jak odblokować Strefy Mroku w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Zdjęcie przedstawia progres w rekrutacji nowych członków zespołu do bazy operacyjnej oraz wymogi zrekrutowania nowego członka.

Odblokowanie oficera wiążę się ze spełnieniem określonego warunku - tym warunkiem jest wykonanie 4 misji głównych. Po rozegraniu 4 misji głównych i odwiedzinach nowego członka w bazie operacyjnej, dostaniesz misję otwarcia Strefy Mroku. Po jej wykonaniu, będziesz mógł swobodnie się tam poruszać.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Strefie Mroku? Zajrzyj do rozdziału Strefa Mroku!