Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować Polowanie w Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Ten krótki rozdział poświęcony jest misjom Polowania, a dokładniej dowiesz się tu, jak odblokować misje Polowania (Bounty) w grze Division 2. Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak odblokować Polowanie w grze The Division 2.

To dzięki projektom z kryjówek masz dostęp do misji Polowań. - Jak odblokować Polowanie w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
To dzięki projektom z kryjówek masz dostęp do misji Polowań.

Misje Bounty możesz odblokować wykonując następujące kroki. Po pierwsze, musisz odwiedzić kryjówkę (safe house) w dzielnicy i skorzystać z laptopa - pojawią Ci się wtedy aktywności dodatkowe (np. skrytki SHD) oraz nowy projekt do wykonania. Musisz skupić się na spełnieniu warunków tego nowego projektu - wykonanie go w całości pozwoli Ci przejąć dzielnicę i będziesz miał dostęp do misji Polowania (Bounty).

Ekran Polowania, dostępny z poziomu mapy (w zakładkach, domyślnie pod klawiszem Q i E). - Jak odblokować Polowanie w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Ekran Polowania, dostępny z poziomu mapy (w zakładkach, domyślnie pod klawiszem Q i E).

Aktywacja tej misji wiąże się z limitem czasowym, jednak nie przejmuj się, kiedy nie zdążysz lub przegrasz tę misję - możesz ją ponownie aktywować z poziomu ekranu mapy, a także zaprosić innych graczy do pomocy.

Chcesz wiedzieć więcej o tej aktywności? Zajrzyj do rozdziału Bounty!