Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Transmisja propagandy w The Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Propaganda Broadcast to jedna z wielu losowo generowanych aktywności, na które trafić możesz na mapie świata. Celem tego typu misji jest przejęcie kontroli nad systemem nagłośnienia i rozpoczęcie nadawania propagandy. W tym rozdziale dowiesz się, jak ukończyć zlecenie tego typu.

Przejęcie systemu nagłośnienia

By rozpocząć misję, trzeba aktywować system nagłośnienia. - Transmisja propagandy w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
By rozpocząć misję, trzeba aktywować system nagłośnienia.

Gdy dotrzesz do wskazanego przez znacznik miejsca, rozpocznij likwidację pobliskich przeciwników. Wrogów będzie w okolicy zapewne tylko garstka, eliminacja nie powinna trwać długo. Gdy już wybijesz wrogów, zbliż się do wskazanego przez znacznik misji systemu nagłośnienia. Twoim celem jest go uruchomić, a następnie chronić do momentu pełnego "załączenia się" propagandy. Rozejrzyj się dokładnie po okolicy i poszukaj dobrego miejsca do ukrycia, a następnie aktywuj system i przygotuj się na walkę.

Ochrona systemu nagłośnienia

System co jakiś czas się zawiesza i trzeba go resetować. - Transmisja propagandy w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
System co jakiś czas się zawiesza i trzeba go resetować.

Gdy tylko aktywujesz system nagłośnienia, na miejsce nadbiegną wrogowie. Zwróć uwagę na mini-mapę - jej zaczerwieniona część wskaże Ci, z której strony nadejdą wrogowie, umożliwiając Ci odpowiednie ustawienie się do walki. Po odparciu kilku fal wrogów, przeciwnicy zaczną nadciągać z innej strony. Dodatkowo, po krótkiej chwili system nagłaśniania najpewniej się zawiesi - trzeba będzie znów zbliżyć się do niego i ponownie go aktywować.

Po ponownym załączeniu systemu nagłośnienia, trzeba będzie pokonać kilka kolejnych fal wrogów, a następnie rozprawić się z niedobitkami, by oczyścić teren wokół sprzętu. Gdy to uczynisz, zlecenie zostanie wykonane, a Ty w nagrodę otrzymasz punkty doświadczenia, materiały rzemieślnicze, bądź sprzęt dla postaci.