Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Osady w The Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Ta sekcja poświęcona jest Osadom (Settlement) w grze Division 2. Dowiesz się, co się w nim znajduje i co możesz w nim zrobić. Poradnik do gry Division 2 pomoże Ci w nawigacji po osadzie i dowiesz się, jakie możliwości oferują.

Możesz pomagać osadom się rozbudować poprzez wykonywanie misji dla nich. - Osady w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Możesz pomagać osadom się rozbudować poprzez wykonywanie misji dla nich.

Osady (Settlement) to samowystarczalne i bezpieczne miejsca dla cywilów. Osady oferują przede wszystkim misje główne, poboczne oraz projekty - za udział w nich nagrodzą Cię planami oraz możliwością zrekrutowania kilku ludzi do bazy operacyjnej (rekrutować można po ukończeniu misji głównych dla osady).

Misje główne dla osady są odpowiednio oznaczone. - Osady w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Misje główne dla osady są odpowiednio oznaczone.

Wypełnianie misji głównych i rekrutacja nowych ludzi do bazy operacyjnej jest konieczne, aby odblokować nowe możliwości w grze np. rekalibrację, fryzjera lub misje Polowania (Bounty). Projekty oraz misje pomagają osadzie się rozrastać i pozostawać miejscem samowystarczalnym. Możesz również spotkać tu kupców. W grze możesz natknąć się na 2 osady - Teatr (Theater Settlement) oraz Kampus (Campus Settlement).