Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co oznaczają kolory poziomów postaci w Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Ten krótki rozdział poświęcony jest ikonom statystyk, które są wyświetlane przy poziomie Twojej postaci w grze Division 2. Pozwoli Ci to na szybkie rozeznanie się, jakie współczynniki zostaną powiększone przy obecnym ekwipunku. Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, co oznaczają kolory wokół poziomu postaci w grze Tom Clancy's The Division 2.

Kolory ikon oznaczają określoną grupę współczynników. - Co oznaczają kolory poziomów postaci w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Kolory ikon oznaczają określoną grupę współczynników.

Kolory wokół poziomu postaci oznaczają różne bonusy pochodzące ze statystyk Twojego ekwipunku. Czerwone wpływają na obrażenia, niebieskie na obronę, żółte na umiejętności. Na zdjęciu powyżej możesz zobaczyć, że postać posiada aż 7 dodatkowych współczynników, które wpływają na obrażenia.

Na ekranie ekwipunku możesz sprawdzić, jakie atrybuty zapewniają Twoje przedmioty. - Co oznaczają kolory poziomów postaci w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Na ekranie ekwipunku możesz sprawdzić, jakie atrybuty zapewniają Twoje przedmioty.

Aby sprawdzić, jakie dokładnie sa to bonusy, wejdź do ekwipunku. W szczegółach przedmiotu odnajdziesz listę bonusów (tzw. Buffów) wpływających na Twoją postać. Współczynniki zostały oznaczone czerwoną ramką - możesz zauważyć, że czerwone atrybuty nie tylko zwiększają zwykłe obrażenia od broni, ale mogą również wpływać na obrażenia krytyczne.