Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zmienić fryzurę i włosy w Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Niniejszy rozdział poradnika poświęcony jest zmianie wyglądu. Zmiana fryzury po zakończeniu kreacji bohatera nastręcza trochę trudności, stąd poniżej dowiesz się, jak zmienić fryzurę w grze Division 2. Poradnik pomoze Ci zrozumieć warunki, jakie trzeba spełnić, aby zmienić wygląd swojej postaci w grze. Nasze porady do The Division 2 pomogą Ci również dostosować swój wizerunek do własnych wymagań.

Zdjęcie przedstawia dostępne opcje u fryzjera. - Jak zmienić fryzurę i włosy w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Zdjęcie przedstawia dostępne opcje u fryzjera.

Jak zmienić fryzurę i gdzie jest fryzjer w Division 2?

Na poziomie 15 swojej postaci i po odblokowaniu nowej osady (Campus Settlement), będziesz musiał wykonać misję (Bank Headquarters). Fryzjer, którego chcesz odblokować, nazywa się Joshua Summers. Po wykonaniu misji, porozmawiaj z Joshua i wykonuj dalsze polecenia (idź za ikoną na minimapie). Po rozmowie z Joshuą, fryzjer powinien już być dostępny w bazie operacyjnej. Aby zmienić swój wygląd, będziesz potrzebował trochę pieniędzy. Pamiętaj, że nie będziesz mógł całkowicie zresetować swojego wyglądu, aby to zrobić, będziesz musiał stworzyć nową postać!