Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy Division 2 ma Season Pass? The Division 2 poradnik, wskazówki

Jeszcze długo przed premierą gry Tom Clancy's The Division 2, developerzy zapowiedzieli, iż dodatkowa zawartość - DLC - będzie całkowicie darmowa dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. Czy do gry dostępna jest zatem przepustka sezonowa? Tak, do Division 2 nabyć można Season Pass - w tym rozdziale znajdziesz informacje, co taki zakup gwarantuje.

Przepustka sezonowa (Season Pass) to coś w rodzaju "karnetu", który uprawnia gracza do darmowego (po uiszczeniu opłaty za samą przepustkę, rzecz jasna) pobrania dodatkowej zawartości, które ukażą się w przyszłości. W The Division 2 sprawa wygląda inaczej, gdyż tutaj przyszłe dodatki mają być darmowe. Zamiast tego gracze decydujący się na zakup przepustki liczyć mogą na dodatkowe benefity. Są to:

  1. Natychmiastowy dostęp do 3 nowych specjalizacji. Specjalizacje te mają pojawić się w ciągu kilku miesięcy od premiery, a dostęp do nich będzie natychmiastowy dla posiadaczy przepustki - pozostali gracze będą musieli się trochę namęczyć, by je odblokować.
  2. Dodatkowe polowania (Bounty) i projekty. Posiadacze przepustki sezonowej cieszyć mogą się większą ilością polowań i projektów.
  3. 8 dodatkowych zleceń, które dostępne są wyłącznie dla posiadaczy przepustki. Podczas tych zadań będzie można znaleźć dodatkowe elementy pozwalające dostosować wygląd bohatera.
  4. Dostęp do dodatkowej zawartości (DLC) wcześniej od graczy nieposiadających przepustki. Dzięki SP, gracze będą mieć dostęp do dodatkowej zawartości 7 dni wcześniej.
  5. Dodatkowa emotka i strój, a także trofea na plecak.

Jak widać, przepustka sezonowa daje szybszy dostęp do zawartości, którą otrzymają za darmo wszyscy gracze i pozwala pozyskać trochę przedmiotów dekoracyjnych - nie daje innym graczom realnej przewagi na polu walki.