Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bounty | Aktywności dodatkowe w The Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Aktywności w ramach Bounty to nic innego, jak zabawa w łowcę głów. Sojusznicy wyznaczają unikalnego wroga-bossa jako cel, a twoim zadaniem jest ukatrupić go w ciągu określonego limitu czasu. W tym rozdziale dowiesz się, w jaki sposób brać udział w tego typu aktywnościach.

Bounty - jak rozpocząć

Jak nietrudno się domyślić, cele same nie pojawią się ot tak na mapie - trzeba będzie je najpierw namierzyć. By tego dokonać, trzeba będzie wykonać zadanie poboczne w ramach Projektów (Projects). Te dostępne są w osadach (Settlements), takich jak Teatr (Theatre), do którego uzyskasz dostęp podczas drugiej w kolejności misji głównej. Gdy będziesz wewnątrz osady, aktywuj mapę i namierz postać odpowiedzialną za Projekty i wejdź z nią w interakcję.

By odblokować misję z grupy Bounty, trzeba wykonać założenia danego Projektu. - Bounty | Aktywności dodatkowe w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
By odblokować misję z grupy Bounty, trzeba wykonać założenia danego Projektu.

Wewnątrz nowo otwartego okna będzie można wybrać spośród kilku projektów. Do ich wykonania trzeba będzie oddać określoną ilość surowców do punktów kontrolnych w obrębie danej dzielnicy, podzielić się kilkoma przedmiotami, bądź po prostu wykonać dane zadanie główne i/lub poboczne. Tutaj znajdziesz także Projekty, których ukończenie odblokuje dane Bounty. Gdy wykonasz tego typu projekt, na mapie świata pokaże się ikonka bossa, którego trzeba będzie zlikwidować.

Likwidacja wyznaczonego celu

Celem zadania jest likwidacja wskazanego przeciwnika. - Bounty | Aktywności dodatkowe w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Celem zadania jest likwidacja wskazanego przeciwnika.

Gdy rozpocznie się część właściwa zlecenia, będziesz mieć 15 minut na likwidację celu. Wbrew pozorom czasu jest wystarczająco, nie warto się więc spieszyć. Należy udać się do wskazanego na mapie miejsca, gdzie ukrywał będzie się dany boss, wraz z kilkunastoosobową obstawą. Walka tutaj nie różni się od tych, które czekają Cię podczas wykonywania misji głównych i/lub pobocznych - trzeba wybić wszystkich wrogów i załatwić głównego bossa, by zadanie zostało zaliczone. Z pokonanego bossa wypaść może wartościowy ekwipunek, a za wykonanie samego zlecenia otrzymasz dodatkowe nagrody, jak punkty doświadczenia, przedmioty czy materiały rzemieślnicze.

Co jeśli likwidacja się nie powiedzie?

Likwidacja celu może z różnych powodów się nie powieść - może zabraknąć Ci czasu, bądź wróg okaże się zbyt silny i pokona Cię, nim zdążysz go ukatrupić. W takiej sytuacji misja zostanie niezaliczona i "przepadnie". Nie ma się jednak czym martwić, gdyż po jakimś czasie znów pojawi się jako Projekt - trzeba będzie ponownie wykonać założone w zleceniu zadania, by wróg znów pojawił się na mapie, w tym samym miejscu, co uprzednio.

Uwaga - warto na likwidację celu wybrać się z towarzyszem, bądź w pełnej, 4-osobowej drużynie. Wrogowie będą co prawda silniejsi, jednak misja nie zakończy się automatycznie fiaskiem, gdy wrogowie Cię powalą.