Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko pozyskać materiały rzemieślnicze w Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Crafting w grze The Division 2 odgrywa, wzorem części pierwszej, ważną rolę. Pozwala na własnoręczne tworzenie przedmiotów, o takich statystykach, jakie odpowiadają danemu graczowi, dzięki czemu można choć częściowo uniknąć grindu przedmiotów w nadziei, że akurat wpadnie to, czego się szuka. Z tego rozdziału dowiesz się, w jaki sposób pozyskać materiały rzemieślnicze, wykorzystywane do rzemiosła.

Rozkładanie przedmiotów na materiały rzemieślnicze

Najprostszy i zarazem chyba najwydajniejszy sposób pozyskiwania materiałów rzemieślniczych. Każdy element uzbrojenia (pancerz lub broń) rozłożyć można na komponenty z poziomu inwentarza. Tego typu proces zawsze da określoną ilość konkretnych materiałów rzemieślniczych - ich dokładna ilość i jakość zależy od rangi przedmiotu. Im jest on rzadszy, tym cenniejsze otrzyma się składniki. Jako iż przedmioty wpadają do plecaka bardzo szybko, a rozkładać je można w dowolnym miejscu - warto więc to robić, jeśli akurat nie brakuje Ci Kredytów.

Wykonywanie zadań

Wykonywanie misji pozwala zdobyć cenne materiały i przedmioty. - Jak szybko pozyskać materiały rzemieślnicze w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Wykonywanie misji pozwala zdobyć cenne materiały i przedmioty.

Punkt ten tyczy się w głównej mierze zadań pobocznych i tych powiązanych z aktywnością na mapie świata. Za wykonanie każdego z tych zadań otrzymasz punkty doświadczenia, Kredyty, często element uzbrojenia i właśnie rzadki materiał rzemieślniczy (albo kilka sztuk tegoż). To, jaki surowiec otrzymasz, sprawdzić można na podglądzie misji.

Zbieranie materiałów ze skrzynek w punktach kontrolnych

Punkty kontrolne (Control Points) to miejsca, które podczas rozgrywki da się odbić z rąk nieprzyjaciół, a które potem obsadzane są przez sojusznicze jednostki. Gdy tylko odbijesz tego typu miejsce, w jego obrębie pojawi się pomieszczenie z zapasami (Supply Room). W nim z kolei znajdziesz skrzynie z przedmiotami, jak i kilka pojemników z różnymi materiałami rzemieślniczymi. Miejsca te warto regularnie odwiedzać, gdyż co kilka godzin się "regenerują" i pojemniki na nowo zapełniają się zawartością.

Zbieranie materiałów z pojemników pozrzuconych na mapie świata

Twórcy The Division 2 rozwinęli ideę z "jedynki" i w drugiej odsłonie położono jeszcze większy nacisk na eksplorację Waszyngtonu, umieszczając na mapie świata tysiące różnorakich skrzynek, pojemników i walizek, zawierających tak przedmioty, jak i materiały rzemieślnicze. Podczas eksploracji mapy i podążania do celu warto więc czasem zboczyć z głównej trasy zebrać przedmioty z pobliskich skrzynek.

Zbieranie ich ze specjalnych stref na mapie

Owe strefy to po prostu opuszczone warsztaty, sklepy czy biurowce. Wewnątrz nich znajdziesz do kilku pojemników zawierających dany typ materiałów rzemieślniczych. Co więcej jeśli oczyścisz takie miejsce, jego lokalizacja pojawi się na mapie i będzie można odwiedzić je ponownie za jakiś czas, by znów zebrać surowce.