Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Amunicja specjalna - do której broni wybrać w The Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Niniejszy rozdział zawiera informacje o amunicji specjalnej do broni - do której broni jest dołączona i czy można stracić ją w inny sposób niż poprzez strzelanie. Poradnik do Division 2 pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane z amunicją specjalną.

Gra sygnalizuje posiadanie takiej amunicji poprzez symbol pod liczbą pocisków w magazynku. - Amunicja specjalna - do której broni wybrać w The Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Gra sygnalizuje posiadanie takiej amunicji poprzez symbol pod liczbą pocisków w magazynku.

W grze Division 2 występuję specjalne typy amunicji, niemożliwe do wytworzenia, za to możliwe do znalezienia podczas misji. Można znaleźć je w skrzyniach - podczas przeszukiwania skrzyni, broń, którą masz w rękach, zostanie automatycznie wyekwipowana w specjalną amunicję - zwykle takiej amunicji jest około 30 pocisków (na zdjęciu powyżej widać ilość amunicji oraz jej ikonę). Taka amunicja przeważnie wywołuje efekt podpalenia na wroga, czasem można też spotkać amunicję porażającą.

W grze nie można przełączać się do woli między amunicją zwykłą, a ulepszoną - musisz ją wystrzelać. Jeżeli chcesz zmienić broń, która posiada ulepszoną amunicję, na broń z plecaka, stracisz cały zapas specjalnej amunicji - podczas próby zmiany gra poinformuje Cię o tej zależności.

Amunicja specjalna, mimo, że limitowana i nie można jej zachować na później, jest bardzo przydatna w starciu z przeciwnikami. Zadaje dość umiarkowane obrażenia, dodatkowo, nałożone efekty na przeciwnika otwierają ich na kolejne ataki - np. efekt podpalenia powoduje, że przez chwilę przeciwnicy miotają się, aby się ugasić. Bardzo dobra do walki z mocniejszymi przeciwnikami np. Elitami (złoci przeciwnicy) - kupujesz sobie w ten sposób nieco czasu i możesz szybciej się z nimi rozprawić. Trochę gorzej działa na przeciwników silnie opancerzonych (kiedy musisz najpierw zniszczyć część pancerza, aby ich odkryć).