Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niszczyciel - specjalizacje w The Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Niszczyciel (Demolitionist) to druga z dostępnych w Tom Clancy's The Division 2 w momencie premiery specjalizacji postaci. Niszczyciel jest świetnym wyborem dla osób planujących rozgrywkę solową, bądź budujących postać walczącą na średnim i krótkim dystansie, z wykorzystaniem lekkich karabinów maszynowych bądź strzelb. W tym rozdziale poznasz wszystkie informacje dotyczące tej specjalizacji - uzbrojenie, cechy szczególne i zdolności pasywne, a także przydatne porady.

Uzbrojenie

Unikalnym uzbrojeniem dla Niszczyciela jest wyrzutnia granatów M32A1. Pozwala on na miotanie granatów na dość spore dystanse i ranienie nawet kilku wrogów jednocześnie. Co ważne, granatnik cechuje się sporą szybkostrzelnością (jak na tego typu broń), co w połączeniu z pojemnym magazynkiem sprawia, iż gracz jest w stanie w krótkim czasie wystrzelić kilka pocisków, eliminując grupę wrogów. Dzięki temu broń ta zadaje najwyższe obrażenia ze wszystkich specjalizacji, jeśli oczywiście wrogów jest kilku.

Granatnik nie jest, jednakże, pozbawiony wad. Pierwszą z nich jest dość ograniczony zasięg ataku - szczególnie w zestawieniu z kuszą Surwiwalisty i szczególnie z karabinem Snajpera. Drugą sprawą jest fakt, iż granaty nie dają żadnego dodatkowego efektu - nie przebijają czy nie ogłuszają celu, "wyłącznie" zadają obrażenia. O ile strzelanie granatami w grupy wrogów rekompensuje ten mankament, o tyle walka z pojedynczymi celami jest już problematyczna - Surwiwalista czy Snajper poradzą sobie w takiej sytuacji znacznie lepiej. Sama szybkostrzelność granatnika też może być wadą - może "kusić", by puścić we wroga serię granatów, przez co gracz szybko pozbędzie się amunicji do tej broni.

Na wyposażeniu Niszczyciela są także unikalne granaty odłamkowe - zadają one mniejsze obrażenia "natychmiastowe", jednak nakładają na wrogów efekt krwawienia, zadając obrażenia rozłożone w czasie. Tutaj ponownie pojawia się problem, gdyż w zestawieniu z granatami podpalającymi Surwiwalisty czy oślepiającymi Snajpera - które ograniczają ruchy wrogów - granaty odłamkowe zadają wyłączenia obrażenia, w dodatku sumarycznie mniejsze, niż ich zwykłe odpowiedniki. Mogą jednak dobrze sprawdzić się, jeśli gracz korzysta z broni z talentem Sadysta (Sadist), która pozwala zadawać +20% obrażeń krwawiącym wrogom.

Zdolności pasywne i cechy

Niszczyciel ma dostęp do drzewka umiejętności, na którym znaleźć można łącznie 20 pozycji do odblokowania. Wszystkie dostępne zdolności opisane zostały w poniższej tabeli.

Nazwa

Koszt odblokowania + wymagania

Efekt

Materiały wybuchowe

5 punktów

+5% do obrażeń od wybuchów. Wpływa na granaty wybuchające, umiejętności i efekty. Zdolność posiada 3 poziomy.

Niewrażliwość na ogień

5 punktów

Zwiększa odporność na podpalenie o 20%.

Zdolność zmniejsza obrażenia otrzymywane w momencie podpalenia postaci o 20%.

Granat odłamkowy

3 punkty, wymagana zdolność Materiały wybuchowe - poziom 1

Odblokowuje granat odłamkowy, który zadaje obrażenia i powoduje krwawienie u trafionych celów.

Dodatkowe Wzmocnienie Pancerza Parametr-X

3 punkty, wymagana zdolność Materiały wybuchowe - poziom 1

Wzmocnienia pancerza naprawiają 70% obrażeń i zwiększają panowanie nad bronią o 100% na 15 sekund. Po upływie tego czasu naprawiane jest pozostałe 30% obrażeń.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie