Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Buntownik w Strefie Mroku - Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Niniejszy rozdział poświęcony jest Systemowi Buntownika (Rogue) w grze Division 2. Dowiesz się, jakie korzyści płyną z bycia Buntownikiem i co zrobić, aby nim zostać. Z poradnikiem do Division 2 będziesz wiedział czego się spodziewać jako Buntownik!

Od teraz są 3 różne poziomy Buntownika. - Buntownik w Strefie Mroku - Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Od teraz są 3 różne poziomy Buntownika.

Buntownikiem (Rogue) możesz zostać w każdym momencie - wystarczy wcisnąć domyślnie przycisk T. Na początku wejścia do Strefy Mroku, każdy gracz domyślnie nie możesz atakować innych graczy, dopóki nie przejdzie w tryb buntownika. Tryb ten umożliwia kradzież przedmiotów innych graczy, zabijanie innych graczy, a także obcinanie linki z przedmiotami, która czeka na transport śmigłowcem.

Są w sumie 3 poziomy buntownika:

Poziom pierwszy - to status, w którym ograniczasz się tylko do kradzieży przedmiotów od innych graczy, obcinaniu linki z przedmiotami, a także kradzież przedmiotów ze zrzutów. Twojego statusu buntownika.

Poziom drugi - do jego otrzymania musisz wyeliminować innego gracza. Inni gracze, którzy nie są buntownikami mogą Cię zabić, aby otrzymać nagrodę.

Poziom trzeci - otrzymasz go, kiedy zabijesz odpowiednią ilość graczy - wtedy możesz usunąć swój status poprzez terminale, rozrzucone losowo po Strefie Mroku. Pamiętaj, że wtedy każdy gracz zna Twoją lokację.

Uwaga: Jeśli uda Ci się podjąć kradzież/zabójstwa odpowiednią ilość razy, odblokujesz sobie lokację dla buntowników (Thieve's den), gdzie znajdziesz sklepikarza oraz skrzynkę - wejście do tej lokacji i wyjście spowoduje wyczyszczenie