Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko zdobywać doświadczenie w Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Sprawne zdobywanie punktów doświadczenia i szybkie awansowanie na kolejne poziomy to podstawa każdej gry, w której skuteczność postaci zależy od jej poziomu. Nie inaczej jest z The Division 2 - im wyższy poziom posiadać będzie Twoja postać, tym lepsze będzie mieć statystyki, będzie w stanie korzystać z mocniejszego oręża i zyska dostęp do większej zawartości gry. W tym rozdziale dowiesz się, jak szybko zdobywać punkty doświadczenia.

Wykonywanie misji

Wykonywanie misji to jeden z najlepszych sposobów na zdobywanie doświadczenia. - Jak szybko zdobywać doświadczenie w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Wykonywanie misji to jeden z najlepszych sposobów na zdobywanie doświadczenia.

Jak nietrudno się domyślić, podstawowym sposobem pozyskiwania punktów doświadczenia jest wykonywanie misji. Ilość zdobytych w ten sposób punktów doświadczenia jest nieporównywalnie większa, niż podczas eliminacji przeciwników, pozwala to też przy okazji pozyskać dodatkowy sprzęt i materiały rzemieślnicze, a wykonywanie misji głównych i tak jest obowiązkowe, by pchnąć fabułę do przodu i odblokować wszystkie mechaniki gry.

Warto wykonywać misje, gdy tylko jest ku temu sposobność. Pamiętaj, iż prócz głównych misji na mapie dostępne będą zarówno misje poboczne, jak i rozmaite, generowane losowo wydarzenia - zalecanym jest więc, by regularnie sprawdzać co dzieje się na mapie świata. Miej także na uwadze to, iż misje główne można powtarzać, lecz punkty doświadczenia otrzymasz tylko przy pierwszym przejściu.

Zabijanie wrogów

W The Division 2 nie da się nie zabijać przeciwników - to nie jest pełnokrwista gra RPG, gdzie potencjalnego wroga można "przegadać" i wykonać zadanie w pokojowy sposób. Tutaj walka jest nieodzownym elementem rozgrywki, a samo zabijanie wrogów jest też świetnym sposobem na pozyskiwanie punktów doświadczenia. Za każdego przeciwnika, którego uda Ci się wyeliminować, Twoja postać otrzyma określoną ilość punktów doświadczenia.

Ilość ta rośnie wraz z poziomem wrogów - kolejne, bardziej wymagające tereny zasiedlane będą przez przeciwników o wyższym poziomie, których eliminacja da większy zastrzyk "ikspeków". Wartość tą zwiększyć można także podczas wykonywania misji głównych, podnosząc ich poziom trudności i grając w drużynie z innymi graczami - wrogowie będą znacznie silniejsi, jednak oferować będą też więcej punktów doświadczenia, a dodatkowo wypadać będą z nich cenniejsze przedmioty.

Zbieranie przedmiotów kolekcjonerskich

Znajdźki, podobnie jak to miało miejsce w "jedynce", rozrzucone są po całym świecie The Division 2. Zebranie ich pozwoli zarówno przybliżyć Ci wydarzenia z gry, gdyż często opowiadają własną historię, lecz także dadzą dość spory zastrzyk punktów doświadczenia. Warto zbierać je, gdy tylko pojawią się w zasięgu - gdy tak się stanie, zostaniesz poinformowany, iż w pobliżu postaci znajduje się przedmiot do zebrania.