Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy lepiej rozmontowywać, sprzedawać czy oddawać przedmioty w The Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Podczas rozgrywki w Tom Clancy's The Division 2, do Twojego plecaka w hurtowych ilościach trafiać będą rozmaite przedmioty, pancerz i broń. Część z nich wykorzystasz, pozostałe będą jednak zajmować miejsce w ekwipunku i trzeba będzie się ich pozbyć. Są na to trzy sposoby, opisane w tym rozdziale?

Rozmontowywanie to najlepszy sposób na pozyskiwanie komponentów do rzemiosła. - Czy lepiej rozmontowywać, sprzedawać czy oddawać przedmioty w The Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Rozmontowywanie to najlepszy sposób na pozyskiwanie komponentów do rzemiosła.

Sprzedaż przedmiotów

Podstawowy sposób pozbywania się niechcianego ekwipunku to oczywiście sprzedaż. Tą realizować można przy pomocy kupców znajdujących się w praktycznie każdej przyjaznej placówce, jak i terminali w kryjówkach (Safe House). Za sprzedaż przedmiotów otrzymuje się Kredyty (Credits), które wykorzystać można do zakupu bądź tworzenia ekwipunku, jak i rekalibracji sprzętu.

Rozmontowywanie przedmiotów

Przedmioty można też rozmontować, by pozyskać z nich cenne materiały rzemieślnicze. Rozmontowywanie jest najskuteczniejszym sposobem na pozyskiwanie tych surowców - w krótkim czasie pozwala zdobyć dziesiątki materiałów, które posłużą do wytworzenia wartościowego ekwipunku bądź broni. Ilość, jak i jakość materiałów zależy od rangi przedmiotu - im wyższa, tym lepsze i liczniejsze materiały.

Oddawanie przedmiotów

Przedmioty oddawać można w ramach Projektów (Projects), by wykonywać dodatkowe, poboczne zlecenia udostępnianie przez sojusznicze placówki. Z uwagi na to, że można oddawać tutaj przedmioty dowolnej jakości, warto pozbywać się tych najmniej wartościowych, cenniejsze wykorzystać do sprzedaży bądź rozebrać na komponenty.

Uwaga - przedmioty znajdujące się w skrzyni (Stash) można oddawać w ramach Projektów, nawet jeśli te nie znajdują się w Twoim plecaku.

Rozmontować, sprzedać czy oddać?

Na koniec warto wrócić do pytania ze wstępu - co najlepiej robić z przedmiotami? Tutaj wszystko zależy od aktualnej sytuacji w grze, jak i zasobności portfela Twojej postaci. Warto tutaj trzymać się następujących zasad:

  1. W ramach Projektów oddawać przedmioty najgorszej jakości, byleby kwalifikowały się do tego celu.
  2. Rozmontowywać przedmioty najwyższej jakości, by pozyskać możliwie najlepsze komponenty. Pamiętaj jednak, iż te "najgorsze", też są potrzebne.
  3. Jeśli potrzebujesz pilnie gotówki, warto skupić się na sprzedawaniu przedmiotów, ignorując rozkładanie na komponenty. Bez Kredytów i tak nie będziesz w stanie nic stworzyć.