Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zamontować modyfikacje w The Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Ten rozdział poświęcony jest możliwości montowania modyfikacji do ekwipunku w grze Division 2. Strona pomoże Ci przejść przez ten proces i otworzy nowe możliwości w grze. Poradnik do Division 2 pozwoli Ci na dodatkowo wzmocnić Twoją postać.

Ekran montowania modów jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. - Jak zamontować modyfikacje w The Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Ekran montowania modów jest bardzo przejrzysty i intuicyjny.

Gra oferuje możliwość ograniczonego modyfikowania ekwipunku. Możesz nie tylko modyfikować broń, ale także pancerz, plecak oraz swoje umiejętności. Zdjęcie powyżej przedstawia ekran modyfikacji broni. Większość modów do broni uzyskuje się na drodze wytwarzania (crafting) - plany natomiast można uzyskać np. w nagrodę za misję i za ukończenie projektów. Niektóre mody można uzyskać bez konieczności ich wytwarzania, np. lunetę snajperską 12x można wyjąć ze znalezionej snajperki i podpiąć do swojej - zostanie wtedy u Ciebie na stałe. Dobrym nawykiem przed każdą zmianą broni na mocniejszą, odpowiednią na Twój poziom, jest wyjmowanie modów i przełożenie ich do nowej broni - na ekranie na zdjęciu powyżej możesz zrobić to szybko jednym kliknięciem, domyślnie klawisz Tab.

Mody oferują różne ulepszenia statystyk. - Jak zamontować modyfikacje w The Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Mody oferują różne ulepszenia statystyk.

Modyfikacje pancerza, umiejętności oraz plecaka działają trochę inaczej niż np. na broniach, gdzie mody zmieniają statystyki tylko broni. Mogą zwiększać odporności na porażenia, zwiększać obrażenia, szansę na trafienie krytyczne, zmniejszać czas odnowienia umiejętności, a nawet zwiększać możliwości Twoich umiejętności (np. dodatkowa mina poszukująca). Zdjęcie powyżej przedstawia ekran wyboru modu dla pancerza - możesz zauważyć, że można modami można ulepszyć nawet siłę Twoich umiejętności. Aby przejść do ekranu instalowania modyfikacji, przejdź do menu, do ekwipunku, wybierz interesujący Cię przedmiot (kliknij na niego raz Lewym Przyciskiem Myszy) oraz kliknij domyślnie F - w ten sposób powinien Ci pojawić wybór odpowiedniego gniazda na modyfikacje na przedmiocie. Teraz możesz instalować modyfikacje, wybierając odpowiednie gniazdo, a następnie instalując modyfikacje z listy dostępnych modów.