Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w Division 2 można grać samemu? The Division 2 poradnik, wskazówki

Z pewnością wiele osób planujących zabawę w Tom Clancy's The Division 2 zastanawia się, czy można czerpać przyjemność z rozgrywki solo, bez udziału innych graczy. W tym rozdziale dowiesz się, czy taka rozgrywka jest możliwa i z jakimi ograniczeniami się wiąże.

Tom Clancy's The Division 2 to w założeniach tytuł sieciowy - najlepszym wyjściem jest więc bawić się w czteroosobowej grupie, co znacząco uprzyjemnia spędzany czas i ułatwia rozgrywkę. Nie zmienia to jednak faktu, iż gra solo jest niemalże w pełni możliwa - misje główne i poboczne, a także większość aktywności pobocznych bez problemu da się wykonać w pojedynkę.

Schody zaczynają się jednak przy misjach na wyższych poziomach trudności, polowaniach (Bounty) i misjach z end-game'u - tam bardzo często bez zgranej drużyny nie uda się odnieść sukcesu. Podobnie sprawa wygląda też zresztą w przypadku trybów PvP - gra się tam odpowiednio w 4- i 8-osobowych drużynach, nie da się grać solo. Jeśli chodzi o Strefy Mroku (Dark Zone), gra w pojedynkę jest jak najbardziej możliwa, choć rozgrywka będzie trudna z uwagi na to, że można trafić na grupę wrogo nastawionych graczy.

Warto podczas gry solo odpowiednio się wyposażyć - snajperka + broń na średni dystans, do tego zdolność kontroli tłumu i lecząca. - Czy w Division 2 można grać samemu? - The Division 2 - poradnik do gry
Warto podczas gry solo odpowiednio się wyposażyć - snajperka + broń na średni dystans, do tego zdolność kontroli tłumu i lecząca.

Podsumowując - gra solo jest jak najbardziej możliwa, wiąże się jednak z kilkoma ograniczeniami, takimi jak:

  1. Gra solo wiąże się z mniej wartościowymi nagrodami - otrzymywać będziesz mniej punków doświadczenia, a same przedmioty, upuszczane przez wrogów, będą gorszej jakości.
  2. W przypadku śmierci, nie będzie miał kto cię podnieść. Problemowi temu zaradzić można częściowo przez zdolność Rój (Hive), ze stosownym ulepszeniem - po powaleniu postaci, zostanie ona przywrócona do życia. Jednakże, rozwiązanie to zajmuje jedno cenne miejsce na zdolność.
  3. Niektóre misje będą trudne do wykonania w pojedynkę, a inne, jak te na najwyższym poziomie trudności, będą niemożliwe do ukończenia bez zgranej grupy.
  4. W trybach PvP nie da się grać w pojedynkę - gracz "na siłę" wcielony jest do 4- i 8-osobowej drużyny.

Uwaga - pamiętaj, iż nie musisz bawić się w Division 2 ze znajomymi. Można skorzystać z opcji łączenia z innymi graczami (Matchmaking), by znaleźć losowych kompanów do wspólnej zabawy. Z opcji tej skorzystać możesz z poziomu mapy, komputery służące do tego celu znajdziesz też w każdej kryjówce.