Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zresetować misję w Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Niniejszy rozdział odpowie na pytanie, jak zrestartować misję w grze Division 2. Pozwoli Ci to na ponowne podejście do misji, kiedy utkniesz lub pojawi się błąd, uniemożliwiający jej ukończenie. W poradniku do gry Division 2 znajdziesz rozwiązanie.

Jest kilka możliwości rozwiązania problemu z misjami. Pierwsza opcja to zmiana poziomu trudności misji. Opcja ze zmianą poziomu trudności jest dostępna tylko wtedy, gdy misja została już raz ukończona - w przeciwnym wypadku będzie dostępny tylko 1 poziom trudności. Zdjęcie poniżej przedstawia ekran mapy, na którym możesz zmienić poziom trudności.

Możesz zmienić poziom trudności na ekranie mapy (domyślnie przytrzymaj G). - Jak zresetować misję w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Możesz zmienić poziom trudności na ekranie mapy (domyślnie przytrzymaj G).

Inną opcją jest po prostu wylogowanie i zalogowanie się ponownie (czasem wystarczy to zrobić 2 razy). Możesz również spróbować szybką podróż do punktu kontrolnego lub osady (następuje wtedy ładowanie gry, które może odblokować Twoją misję). Ostatnią opcją jest spróbować zginąć np. rzucając sobie pod nogi granat.