Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak odblokować klan w Division 2? The Division 2 poradnik, wskazówki

Niniejszy rozdział poświęcony jest klanowi w grze The Division 2. Tutaj dowiesz się, co zrobić, aby odblokować możliwość dołączenia do klanu oraz stworzenia klanu. Z tym poradnikiem do Division 2 spełnisz wszystkie warunki do odblokowania klanu.

Zdjęcie przedstawia miejsce, w którym rekrutujesz nowego członka załogi, odpowiedzialnego za zarządzanie klanem (Osada Teatr). - Jak odblokować klan w Division 2? - The Division 2 - poradnik do gry
Zdjęcie przedstawia miejsce, w którym rekrutujesz nowego członka załogi, odpowiedzialnego za zarządzanie klanem (Osada Teatr).

Zanim zaczniesz rekrutować, musisz spełnić 1 warunek - wykonać 2 misje dla Teatru (to jest osada). Misje te są potrzebne do odbudowania osady oraz zapewnienia odpowiedniego zaopatrzenia. Gdy je ukończysz, gra zasugeruje Ci spotkanie z Grace Larson w Teatrze. Wystarczy do niej podejść i ją zrekrutować. Zdjęcie powyżej przedstawia właśnie Grace Larson wraz z możliwością jej zrekrutowania. Gdy Grace Larson dołączy do Twojej bazy operacyjnej, możesz od razu skorzystać z jej usług i użyć szybkiej podróży do Białego Domu.