Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Konwój | Aktywności dodatkowe w The Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Ta sekcja pozwoli Ci się zapoznać z misjami konwoju (Resource Convoy) w grze Division 2. Dowiesz się, czego możesz się spodziewać w tej aktywności. Poradnik do Division 2 przybliży Ci pojęcie.

Aktywności związane z konwojem są oznaczone ikonami takimi jak na zdjęciu (zielone to sojusznicze konwoje, czerwone są przeciwnika). - Konwój | Aktywności dodatkowe w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Aktywności związane z konwojem są oznaczone ikonami takimi jak na zdjęciu (zielone to sojusznicze konwoje, czerwone są przeciwnika).

Konwoje (Resource convoy) są to aktywności, w których zostają przetransportowane surowce do różnych miejsc. Zdjęcie powyżej przedstawia oznaczenie tej aktywności na mapie. Podczas ataku na konwój możesz liczyć na kilka (2-3) fal przeciwników. Te aktywności są dość proste, ale najważniejsze - na mapie wyświetla się droga konwoju - możesz wybrać miejsce ataku. Dzięki temu, to Ty możesz przygotować zasadzkę w dogodnym dla Ciebie miejscu np. z dużą ilością osłon. Skup się głównie na konwojach oznaczonych kolorem czerwonym - są to wrogie transporty. Nagrodami za pomyślny atak na konwój są: żywność, woda oraz komponenty do craftingu, czasem można też znaleźć sprzęt. Te aktywności są raczej dość proste do rozegrania solo. Aktualnie to jeden z lepszych sposobów na uzyskanie materiałów do wytwarzania. Aktywności związane z konwojem odblokowują się po kilku misjach dla Kampusu - drugiej osady (Campus Settlement).