Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kontrola obszaru + elite | Aktywności dodatkowe w The Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

W grze Tom Clancy's The Division 2, gracz może brać udział w wielu dodatkowych, niezwiązanych z bezpośrednią linią fabularną aktywnościach. Jedną z nich jest Territory Control, o której szerzej poczytasz w niniejszym rozdziale.

Czym są misje z grupy Territory Control?

Podczas misji z grupy Territory Control trzeba pokonać wrogów, zebrać klucz i otworzyć skrzynię z zaopatrzeniem. - Kontrola obszaru + elite | Aktywności dodatkowe w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Podczas misji z grupy Territory Control trzeba pokonać wrogów, zebrać klucz i otworzyć skrzynię z zaopatrzeniem.

Misje z grupy Territory Control skupiają się wokół walki na konkretnym, wyciętym skrawku terenu. Na miejscu trafisz na sporą grupę przeciwników, zasilanych dodatkowo kilkoma falami dodatkowych oddziałów wroga. Po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników, z jednego z wrogów wypadnie specjalny klucz. Gdy go podniesiesz, na ekranie pojawi się znacznik prowadzący do skrzyni z zaopatrzeniem, wewnątrz której trafisz na wartościowy sprzęt, z szansą na znalezienie czegoś naprawdę cennego. Gdy wybijesz wszystkich wrogów i otworzysz skrzynię, misja z grupy Territory Control dobiegnie końca, a Twoje konto zasilą dodatkowe punkty doświadczenia, przedmiot i/lub materiały rzemieślnicze.

Elite Territory Control

Elite Territory Control to trudniejsza wersja tej aktywności - tutaj walczyć będziesz z przeciwnikami elitarnymi. - Kontrola obszaru + elite | Aktywności dodatkowe w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Elite Territory Control to trudniejsza wersja tej aktywności - tutaj walczyć będziesz z przeciwnikami elitarnymi.

Elite Territory Control to pojawiająca się rzadko alternatywna wersja normalnej walki o terytorium. Największą zmianą jest tutaj zastąpienie regularnych wrogów ich podpakowanymi, elitarnymi wersjami. Pokonanie tego typu przeciwników jest oczywiście znacznie trudniejsze i zalecane jest oczyszczanie takich miejsc w grupie - jeśli wrogowie Cię powalą, nie będzie miał kto Cię podnieść, a po śmierci misja przepadnie bezpowrotnie.

Reszta aktywności nie różni się od regularnej wersji - trzeba wybić wrogów, podnieść klucz i otworzyć skrzynię z zaopatrzeniem. W wersji elitarnej przedmioty znalezione w skrzyni są też, rzecz jasna, lepszej jakości.

Territory Control - porady

Na koniec porady związane z tą aktywnością, a mianowicie:

  1. Misje z grupy Territory Control są jednymi z najbardziej opłacalnych, jeśli chodzi o zainwestowany czas. Ich ukończenie zajmuje zwykle kilkadziesiąt sekund, pozwala zdobyć sporo punktów doświadczenia, a na koniec daje w nagrodzie skrzynię z zaopatrzeniem. Warto więc brać udział w tych aktywnościach, jeśli akurat jesteś w pobliżu.
  2. O ile regularne misje z grupy Territory Control da się bez problemu ukończyć w pojedynkę, tak do ich elitarnych wersji lepiej podchodzić w grupie. Wrogowie są tutaj silniejsi, a w momencie powalenia postaci gracza misja po prostu przepadnie - w grupie inny gracz będzie Cię w stanie jeszcze podnieść, by można było kontynuować starcie.