Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Projekty | Baza operacyjna i osady w The Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Niniejszy rozdział jest poświęcony projektom w grze Division 2. Dowiesz się czy opłaca się brać w nich udział i co za to można uzyskać. Poradnik do Division 2 zawiera przydatne informacje dotyczące projektów.

Ekran projektów pozwala na szybkie zorientowanie się w wymaganiach i nagrodach za projekty. - Projekty | Baza operacyjna i osady w The Division 2 - The Division 2 - poradnik do gry
Ekran projektów pozwala na szybkie zorientowanie się w wymaganiach i nagrodach za projekty.

Projekty (Projects) to tak jakby misje, które możesz wypełnić w dowolnym momencie gry, wymagające od Ciebie oddania pewnych surowców i ekwipunku, a także udziału w aktywnościach w dzielnicy. Na zdjęciu powyżej możesz zobaczyć ekran projektów - zauważ, że po prawej stronie znajdziesz wymagania do ukończenia projekty oraz nagrody. Projekty raczej nie sprawiają problemów - w toku gry zdobywasz bardzo dużo różnych surowców oraz ekwipunku (warto niepotrzebny ekwipunek od razu markować jako śmieciowy przedmiot, domyślnie klawiszem V w ekwipunku i posiadać perk zwiększający miejsce w plecaku). Nagrodą za wypełnianie projektów są plany nowych broni, ekwipunku, modów, a także bonusowe punkty doświadczenia. Niektóre projekty stają się dostępne dopiero po wykonaniu misji głównych związanych z osadą (Settlement), a także po odkryciu nowy kryjówek (Safe House) - ukończenie projektów związanych z kryjówką dodatkowo wyzwalają dzielnice tych kryjówek i informują o możliwości zapolowania na mocniejszych przeciwników (Bounty). Projekty są jak najbardziej opłacalne - ze względu na możliwość zdobycia doświadczenia oraz planów ekwipunku i modów (szczególnie mody są przydatne, bo pomagają dostosować postać do Twojego stylu grania).