Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy Division 2 ma tryby PvP? The Division 2 poradnik, wskazówki

Rozgrywka w grze Tom Clancy's The Division 2 nastawiona jest w głównej mierze na PvE - czyli rozgrywki prowadzące do walki graczy ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję przeciwnikami. Jednakże, w grze są też tryby PvP (gracz kontra gracz), które pozwalają powalczyć z "żywym celem", o czym poczytasz w niniejszym rozdziale.

Tryb Potyczki (Skirmish)

Tryb Skirmish to starcia 4 na 4 graczy. - Czy Division 2 ma tryby PvP? - The Division 2 - poradnik do gry
Tryb Skirmish to starcia 4 na 4 graczy.

Jest to wariacja trybu Team Deathmatch, znanego z większości strzelanek sieciowych. W trybie Potyczki naprzeciw siebie stają dwie, 4-osobowe drużyny graczy. Każda z drużyn otrzymuje na początku starcia po 16 punktów odrodzeń - po każdej śmierci członka drużyny, z puli odejmowany jest jeden punkt. Celem obu drużyn jest zbicie puli punktów odrodzeń drużyny przeciwnej do zera. Gracze ulokowani zostają na niewielkiej arenie, która wypełniona jest po brzegi różnorakimi skrytkami, przejściami i tunelami, które umożliwiają skuteczne zaskoczenie przeciwnika i taktyczne podejście do rozgrywki.

Więcej o tym trybie poczytasz w oddzielnym rozdziale tego poradnika.

Dominacja (Domination)

Dominacja to tryb, w którym drużyny stają przeciwko sobie i ich celem jest przejęcie i utrzymanie kontroli nad trzema punktami kontrolnymi na mapie. Każda z drużyn startują z pulą 750 punktów, a przejmowanie punktów kontrolnych przez wrogą drużynę uszczupla pulę punktów drużyny przeciwnej. Wygrywa ta drużyna, która szybciej zbije pulę punktów przeciwników do 0.

Więcej o tym trybie poczytasz w oddzielnym rozdziale tego poradnika.

Strefa Mroku (Dark Zone)

Wejście do jednej z trzech Stref Mroku. - Czy Division 2 ma tryby PvP? - The Division 2 - poradnik do gry
Wejście do jednej z trzech Stref Mroku.

Choć Strefa Mroku nie jest typowym trybem PvP, najpewniej nie obejdzie się tam bez spotkania z innymi graczami i/lub drużynami. Część z nich z pewnością będzie nastawiona wrogo i dojdzie do wymiany ognia, zmieniając starcie w potyczkę PvP.

Więcej o Strefach Mroku poczytasz w oddzielnej sekcji tego poradnika.