Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Division 2 - poradnik do gry

The Division 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dobre zestawy przedmiotów na początek gry Division 2 The Division 2 poradnik, wskazówki

Gra Tom Clancy's The Division 2, śladem swojej poprzedniczki, daje graczom możliwość skompletowania zestawów przedmiotów. Mimo faktu, iż "prawdziwe" zestawy pojawiają się dopiero po awansie na najwyższy poziom, już od początkowych godzin znaleźć można ich namiastkę, w postaci imiennych kompletów składających się z trzech przedmiotów. W tym rozdziale znajdziesz informacje, którymi warto zainteresować się już od początku rozgrywki.

Uwaga - pełna lista przedmiotów znajduje się w rozdziale "Zestawy przedmiotów".

Jak działają komplety przedmiotów?

Komplety, w przeciwieństwie do "prawdziwych" zestawów, posiadają maksymalnie 3 przedmioty wchodzące w skład danego imiennego kompletu. Parametry otrzymywane dzięki nim są mniej wartościowe niż w przypadku wysokopoziomowych zestawów, jednak już przy 1 przedmiocie aktywowana zostanie premia. Co ważne, dzięki tylko 3 przedmiotom wchodzącym w komplet, bez problemu na postać założyć można dwa, a nawet 3 komplety jednocześnie.

Świetnym przykładem jest tutaj połączenie kompletów Airadi Holdings i Douglas & Harding - połączenie tych obu zestawów pozwala snajperom otrzymać olbrzymią premię do celności, zadawanych obrażeń, obrażeń przy trafieniach w głowę, a także szansy na trafienie krytyczne i zadawanych przez nie obrażeń.

Zestawy pod zadawanie obrażeń

Jeśli zależy Ci na zadawaniu jak największych obrażeń, warto zainteresować się następującymi kompletami przedmiotów:

  1. Airaldi Holdings - 10% bonus do celności, +10% do obrażeń przy trafieniach w głowę i +10% obrażeń zadawanych przy pomocy snajperek to zestaw idealny dla postaci korzystających z broni snajperskich, zwiększający niemalże każdą statystykę, która przydaje się przy korzystaniu z tego typu oręża.
  2. China Light Industries Corporation - dzięki +10% obrażeń od wybuchów i +10% obrażeń od strzelb zestaw ten świetnie sprawdzi się dla postaci walczących na bliskim dystansie, jak i często korzystających z granatów. Dodatkowym atutem jest -10% do czasu odnowienia zdolności.
  3. Douglas & Harding - +5% celności, +10% obrażeń krytycznych i +15% szansy na trafienie krytyczne przyda się każdemu, najlepiej jednak sprawdzi się podczas korzystania z pistoletów maszynowych (SMG), które naturalnie posiadają premię do szansy na trafienie krytyczne.
  4. Sokolov Concern - +10% obrażeń od pistoletów maszynowych (SMG), +8% obrażeń krytycznych to kolejna porcja atrybutów, które przydadzą się postaci walczącej przy pomocy SMG.
  5. Wyvern Wear - +7% obrażeń krytycznych i +10% szansy na trafienie krytyczne to bonusy, które sprawdzą się dla każdej postaci nastawionej na zadawanie obrażeń, a dodatkowa, 15% premia do zdolności Dron jest miłym uzupełnieniem.

Zestawy pod wytrzymałość

Jeśli zależy Ci na zbudowaniu postaci wytrzymałej, zdolnej bez problemu przyjąć na siebie dużą ilość pocisków wroga, warto zainteresować się następującymi kompletami:

Zostało jeszcze 40% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie