Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co wybrać na początek? - Szkoły w Warframe Warfare poradnik, solucja

Ten krótki rozdział pozwoli Ci wybrać na początek odpowiednie drzewko Focus w Warframe - Co wybrać na początek? - Szkoły w Warframe - Warframe - poradnik do gry

Ten krótki rozdział pozwoli Ci wybrać na początek odpowiednie drzewko Focus w Warframe. Po misji Drugi Sen, staniesz przed wyborem darmowego odblokowania jednego z drzewek. Ten rozdział pomoże Ci wybrać odpowiednią szkołę Tenno w Warframe.

Na samym początku gry, gdy staniesz przed wyborem szkoły Tenno, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór drzewka Zenurik. To drzewko idealnie nadaje się, gdy odczuwasz problemy z energią - dzięki tej szkole, będziesz mógł odnawiać sobie sporo energii - umiejętność Energizing Dash pozwala na wykreowanie kuli energii. Gdy Ty i Twoi sojusznicy przejdziecie przez nią, dostaniecie solidną regenerację energii. Na ostatnim poziomie tej umiejętności, regeneruje się 5 energii na sekundę, przez 30 sekund. Szkoła Zenurik to idealna szkoła na początek.

Jeżeli nie masz problemów z energią, a lubisz walczyć dużo wręcz, dobrym wyborem będzie Naramon - szkoła ta posiada benefity do walki wręcz. Szkoła ta pozwala również osłabić wrogów, aby byli podatni na ataki wykańczające, zwiększając tym samym Twoje obrażenia w walce wręcz.

Szkoła Madurai będzie bardzo dobra, jeśli zależy Ci tylko na zwiększeniu swoich obrażeń fizycznych i od żywiołów. Ponadto, pozwoli Ci na oślepianie swoich wrogów i tworzenia kul ognia (Hadouken!) oraz pożogi.