Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Warframe - poradnik do gry

Warframe - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Warframe - Interfejs w misji | Podstawy Warfare poradnik, solucja

Ten rozdział pomoże Ci się odnaleźć w interfejsie podczas wykonywania misji w Warframe - Warframe - Interfejs w misji | Podstawy - Warframe - poradnik do gry

Ten rozdział pomoże Ci się odnaleźć w interfejsie podczas wykonywania misji w Warframe. Warframe to gra bardzo szybka, więc można po prostu część rzeczy przeoczyć.

1. Mini mapa

Pokazuje całą mapę obiektu, na której się znajdujesz. Zaznacza pozycje celów misji, przeciwników i towarzyszy z drużyny. Można przełączyć się na większą wersje mapy, domyślnie klikając M.

2. Statusy i wskaźniki

Tutaj jesteś informowany o wszystkich pozytywnych i negatywnych efektach (buffy i debuffy) działające na Twoją postać. Znajdziesz również informacje o swoim stanie zdrowia i tarcz (odpowiednio czerwony i niebieski kolor).

3. Stan drużyny

W tym miejscu dowiesz się o stanie innych graczy - ile posiadają życia i tarcz. Jeśli którykolwiek z nich zostanie powalony, pojawi się tu też o tym informacja.

4. Aktualnie używana broń, umiejętności i energia

To miejsce przedstawia aktualnie wybraną umiejętność Warframe oraz Twój poziom energii.

5 i 8. Cele misji

Cele misji są oznaczone na 3 sposoby - z lewej strony ekranu, na minimapie oraz z poziomu widoku Warframe. Cele czerwone to przeważnie cele do zabicia i pojmania. Cele żółte to cele, które trzeba bronić lub podnieść. Zielona ikona oznacza ewakuację z misji.

6. Wyświetlanie zdarzeń

Wszelkie wydarzenia, takie jak zeskanowanie fragmentów, wbicie Fokus czy aktywacja umiejętności pasywnej są wyświetlane w tym miejscu.

7. Zadawane obrażenia

Zadawane obrażenia wyświetlane są za pomocą liczb białych. Liczby żółte to obrażenia krytyczne lub obrażenia zadane będąc w ukryciu. Obrażenia krytyczne pomarańczowe są o wiele mocniejsze niż żółte. Czerwone za to są najmocniejsze. Obrażenia zadawane tarczom zaznaczane są kolorem niebieskim, na purpurowo - obrażenia zadawane overshield (przepełnione tarcze). Obrażenia, które nie możesz zadać w wyniku niewrażliwości wroga kolorowane są na szaro.